Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hete késik, tesztek negatívak...

3hete késik, tesztek negatívak, nőgyógyász nem látott semmit, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már 3hete késik a menzeszem (előző hónap 27. körül kellett volna megjönnie). Az aktus pont akkor esett meg amikor kb meg kellett volna jönnie. Óvszer nélkül is csináltuk, viszont nem ment el bennem a párom (de elég sok váladék jön ki neki szex közben is). Azóta több tesztet is megcsináltam,1et ma is, és mind negatív. Azért aggaszt nagyon, mert közben már vagy 2hete barna folyásom van, de az is csak össze-vissza, és az alhasamban érzem, hogy vmi nem oké. Ien barna maszatolásom már régebben is volt, amikor éltem szexuális életet. Februárig fogamzásgátlót is szedtem. És mióta abba hagytam volt már, hogy késettt 1 hetet, illetve előtte barnás volt, de akkor jobban mint most. Jelét sem érzem, hogy meg akarna jönni, viszont a mellemet talán nagobbnak érzem mint volt, de nem feszül, fáj. Nőgyógyásznál ma jártam, nem tudott mit mondani, semmit nem talált, ultrahanggal is megnézett. Vajon lehetek terhes? A teszt kimutatná már a terhességet? Az ultrahangon látszott volna? Teljesen tanácstalan vagyok és aggódom, hogy mi bajom lehet.
2009. júl. 14. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hetes kèsès utàn ha negatív a teszt ès a doki sem làtott semmit èn kizàrnàm a terhessèget.Cisztàd sincs ,mert azt is làtta volna a doki az UH-val. Hormonvizsgàlatra èrdemes lenne elmenni.
2009. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Olyat is hallottam, hogy az is felboríthatja kicsit a hormonháztartást, hogy hosszú kihagyás után (1év) újra élek nemi életet. Lehet ez is az ok, nem?
2009. júl. 14. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nemi élet kihagyás után való folytatása nem okozhat ilyet.

A teszt már tuti kimutatná ha baba lenne, szóval amiatt ne aggódj.

2009. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Cisztát sem látott a doki?ijen nincs hogy csak ugy elenged,szerintem menyél el egy másik dokihoz is.
2009. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Valszeg hormonális. Esetleg méhszájseb?
2009. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


nekem sem jött meg múlt hónapban, tesztek negatívak, uh-n nem láttak semmit.

Kaptam gyógyszert, amitől meg kell jönnie majd pár napon belül. Hormonzavarra utal, ezért majd nézünk hormonlabort is ha megjön.

Neked nem mondott semmit az orvos?

2009. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondott csak annyit, hogy ha ebben a hónapban sem jön meg menjek vissza:(. De eléggé olyan volt, mint aki minden más kizárt, egyedül csak arra gondolt, hogy terhes vagyok csak még nem lehet megállapítani, pedig a tesztnek akkor elvileg már ki kéne mutatni. Azért holnap reggel még csinálok egyet. Érdekes módon már a mellemet is úgy érzem, hogy visszacsökkent az eredti méretére. Köszönöm a válaszokat!!
2009. júl. 16. 14:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, 3hónapig húzódott, mire kitalálták, hogy PCO-m van.

De igen, a sokáig kihagyás is csinálhat iylet.

A terhességet már kimutatná a teszt, sőt a doki is láná szerintem.

Ne add fel, amíg meg nem lesz az oka, kérj hormonvizsgálatot!

2009. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudlak biztatni, velem is volt már így. Nem vagy terhes!! Ezt már a doki is látná !!
2009. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!