Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemrég történt meg az első...

Nemrég történt meg az első barátommal, mindig védekeztünk gumival, mivel nekem annyira fájt, ő sem ment el, csak harmadszor! De késik a menses! Sokan mondjátok, ez normális, de nőgyógyász mondta nektek, vagy csak úgyterjed ez a hír?!

Figyelt kérdés
Eddig semmi hormonális bajom nem volt!Hol lehetne neten utánajárni? és terhesség jele mikor mutatkozik? Eddig 2napot késett!
2008. máj. 22. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
hány éves vagy? beállt már rendesen a mensesed? mennyit szokott késni? ha mindig védekeztetek és a gumi nem szakadt ki akkor sztem semmi gond nem lehet!
2008. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én eddig 4 szűz lánnyal voltam, 3-nak utána késett, egynek pedig hamarabb jött meg. Meg voltam egyszer egy lánnyal, akinek viszonylag rég volt szexuális élete, neki is 10 napot késett.


Tapasztalataim szerint amikor elkezded a szexuális életedet, akkor kicsit megbolondul a szervezeted, no para, ha 2 hétnél többet késik, vegyél egy tesztet.

Ha idegesebb vagy, csak többet fog késni.

2008. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20éves vok, szal már rég rendszeres a mensesem! köszi a válaszokat:) kezdek megnyugodni:S
2008. máj. 22. 11:07
 4/5 anonim válasza:
100%
nincs 100%os védelem (az óvszernél sem), ezért ha meg akarsz nyugodni 8-10 nap késés után teszt vagy doki.
2008. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első alkalom után négy napot késett, úgyhogy én tapasztalatből tudom mondani, hogy késhet!

Húú, az a négy nap... nagyon hosszú volt :)

2008. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!