Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindjárt megjön érzés mitől...

Mindjárt megjön érzés mitől van? 5-re nem vártam, de 9-én megjött,10-ig volt rendesen és még 2 napig 1-2 csepp.

Figyelt kérdés

Szóval nem azért van,mert meg akar jönni.Mindig 5 nap rendes és 2 nap 1-2 csepp volt, csak most nem.

Védekezni "megszakítással" szoktunk,mensikor azzal sem.

Szeretnénk babát, de nyárra próbáljuk a szülést időzíteni, ezért nem igazán védekezünk.

De ha már megjött miért érzem vajon ezt?

Szédülők is egész nap, és hányingerem van:(Volt valaki így közületek?

Menjek dokihoz?


2009. júl. 14. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én így voltam! Megjött, de rövidebb volt, mint szokott! Szédültem is hányingerem is volt (de az nagyon) és csináltam egy tesztet, de sajnos nega volt...:( szerintem csak érzetem a tüneteket, mert érezni akartam...:(:( de drukkolok neked, hátha mégis baba!:)
2009. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!