Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt segített valakinek?

Ovuteszt segített valakinek?

Figyelt kérdés
Ha tudom a napot mikor van pé.-m az miért is jó? Előtte hány napig legyünk inaktívak? van akinek nem középidőben van ovu-ja? Mi a tüszőrepedés és ovu közötti különbség? Pontosan mikor vagyok a legtermékenyebb?

2012. júl. 20. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont erre jó az ovuteszt, ha pozitív akkor legyetek együtt meg az első negatív napon is!Nekünk a negatív napon jött össze ez volt a 15. nap kisfiút várunk hamarosan születik!Dm ben vettem ovutesztet kicsit drága de megéri szerintem. Sok sikert nektek is!!
2012. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül? Kell minőséget választani vagy jó a DM-es is?
2012. júl. 20. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:

mi a pozitív után (péntek) szombaton voltunk együtt és kislány lett

elvileg ha pozitív, onnantól 24-48 óra az ovuláció és ha a 24 nél vagytok együtt inkább lány, ha 48nál akkor inkább fió az esélyesebb, de persze ez csak legenda

mi előtte két napot hagytunk ki a babagyártásból:)


ja és az első 2 hót ott cxesztük el, hogy pozitív lett és bumm már ugrottunk is neki, pedig világosan leírja a teszt, hogy 24-48 óra múlva lesz ovuláció és akkor kel próbálkozni. mikor végre rednesen elolvastuk és harmadjára próbálkoztunk össze is jött

39 hkm

2012. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és én rossmannos facelle-el csináltam, meg facelle terhesteszt mutatta ki legelőször a terhességet is
2012. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes,100%ra megmondja mikor van, nekem 7 hónapig nem sikerült simán,vettem ovu tesztet(rossmanost)egyböl összejött a baba napján és másnap voltunk eggyütt kislány lett,sok sikert:)
2012. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor simán jó a DM-es v Rossmann-os teszt is! Még ma megveszem.Köszönöm és gratulálok a kismamáknak jó egészséget
2012. júl. 20. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Tudnátok segíteni abban ha én is veszek egy ilyet akkor mikor csináljam meg a tesztet? Mikor érdemes? Például akármikor meg csinálhatom vagy van egy bizonyos időszak?

Segítsetek? Viszont nekem állandóan fájnak a melleim már hónapok óta most voltam orvosnál de neki amit csináltak tesztet orvosilag az negativ illetve kézzel is meg viszgáltak és az ő vizsgálatuk alapján nem vagyok terhese de én is csinálatm házilag de az meg pozitív lett de ezt a tesztet még az elött csinálat.

2012. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó a tesztben van használati utasítás meg mondja hogy használd,de a menstruáció 1 ső napjától számolva kb 9. naptól a 13-14,napig mindennap csináld attól függ milyen hosszú a ciklusod és ha két csík van a teszten peteérésed van v lessz és akkor érdemes cselekedni:) sok sikert
2012. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!