Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szolnokon tudtok jó endokrinol...

Szolnokon tudtok jó endokrinológust?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Dr. Kiss László vagy Dr. Vadász /nem tudom a keresztnevét/ Én Kiss L.-hoz járok 6 éve pajzsmirigy bajom van és nagyon meg vagyok elégedve,nagyon alapos..
2012. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Baba miatt jársz oda?Sikerült azóta a baba?Kérhetnék elérhetőséget a dokiról?Magánrendelés vagy nem?Ha igen mennyit kér?Bocsi a sok kérdést!:-)
2012. júl. 20. 11:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondozásra járok 2-3 havonta a kórházba hozzá. Ez kötelező nekem. Most tervezünk babát ezért most gyakrabban vérvétel mert változtatni kellett a gyógyszeradagom. Elérhetőség: 56/503-603 majd a központot kéred kapcsolja az Endokrinológiát itt pedig kéred Dr Kiss L-t hát én így értekezem vele időpont céljából. Csak ajánlani tudom!!!
2012. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Babaprojekt eseten melegen ajanlom az en nodokimat!

Dr. Emodi Sandor, a Matyason van a maganrendeloje.

Azt tudnod kell, hogy eleg erdekes stilusa van, de nagyon lelkiismeretes orvos!

2012. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nőgyógyászt keresel akkor Emődi S.-nál alaposabb dokit nem találsz na ő aztán mindenre odafigyel néha már túlzás de aki aggódó típus annak ő KELL!!!
2012. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor nekem az Emődi kell!!Mennyit szokott kérni!Nem vagyok szolnoki csak hozzánk az tartozik, merre találom?Cím?Telefonszám?Nagyon köszönöm az eddigi segítségeteket.A stílusa nem érdekel csak jó legyen:-)

Aranyosak vagytok!

Kellemes hétvégét kívánok nektek!

2012. júl. 20. 15:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Emodi rendeloje a vasutallomashoz nagyon kozel van, a Matyas kiraly uton, ami az elso parhuzamos fout a vasuttal.

Mondom, arra keszulj fel, hogy van stilusa, de szerintem ettol fuggetlenul rendes es tenyleg alapos.

En mar egy ideje kulfoldon elek, masfel eve olyan 6000 Ft volt a vizsgalat, rakszuressel.

Ot ajanlottam az egyik baratnomnek, aki nem tudott teherbeesni, minden vizsgalatot elvegzett, mindent elkovetett, es amikor o mar nem tudott segiteni, beprotezsalta Pestre egy jonevu profeszorhoz... szoval ilyen o

2012. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Dr. Emődi Sándor a kórházban is rendel? Mi igazából "csak" egy beutalót szeretnénk kérni sperma vizsgálathoz.
2014. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendel a kórhàzban is. Pènteken ès kedden van bent azt hiszem.
2014. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ő ad beutalót, ha kell?
2014. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!