Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szolnokon, vagy a környéken...

Ozsi987 kérdése:

Szolnokon, vagy a környéken keresek Nőgyógyászt-endokrinológust. Ajánlanátok jó dokit?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve próbálkozunk. Valakinek valami tapasztalat? Emődi, Erdődi, vagy esetleg más?
2012. ápr. 20. 12:02
 1/9 anonim válasza:
51%

A kettő közül Emődit ajánlanám, aranyos, lelkis, oda figyel mindenre.

Erdődi is jó szakember, csak nyers, sokan vannak nála, és ha sokat hízol lepasszol másnak.

Mosonyi Attilát személyes tapasztalatból nem ajánlom.

Dinya-ról csak jókat halottam.

Georgievics saját tapasztalat szerint nagyon rendes, pontos, alapos.

Tóth Zoli fiatal, móka matyi ez valakinek bejön valaki nem, sok modern felszerelése van, vegyes véleményeket hallottam.

Svéd szakmailag jó, ha magas a fájdalom küszöböd csak akkor ajánlom a hisztit nem bírja.

2012. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, hogy Erdődi lepasszol ha sokat hízol! Nagyon jó orvos. Velem nagyon sokat törődött terhesen, szülés közben és szülés után is. Ráadásul keveset kér el a vizsgálatokért:) 2000 párszáz forintot fizettem mindig:)

én őt nagyon ajánlom neked.

2012. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Igaz, hogy sokat kell várni nála? Én vidékről járnék. Nem mindegy, mikor megyek és mikor kerülök be. Véletlenül rendelési időt és telefonszámot tudnátok adni?
2012. ápr. 21. 12:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Nála sorszámot kell húzni. Ha jól emlékszem hétfőn, csütörtökön és szombaton rendel. 8tól rendel, 7re ha odamész, akkor talán az elsők között tudsz sorszámot húzni. De nagyon gyorsan elszokták kapkodni őket.
2012. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ha beírod a nevét a goggle-ba kiadja a számát rendelési idejét.

2012. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Első vagyok. Nem le akartalak róla beszélni csak barátnőmet lepasszolta. Szerintem ezek az orvosos témák olyanok, hogy mindenkinek más jön be, hisz ha mindenki csak egy dokit akarna a többi be is fejezhetné a pályafutását.

Az én esetem: Hezitáltunk Mosonyi vagy Georgievics legyen. Mosonyit választottuk mert neki van magánrendelője és hát csak pozitívat hallottunk. Első terhességem volt most márciusba. 5 héten elkezdtem vérezni, délután rohantunk a dokihoz, 2 órát vártunk úgy, hogy 3an voltak előttünk,35 percig voltunk bent mialatt meg uh-zot, minden rendben, az elevit tök jó vitamin stb... Sajnos mára nincs meg a babám... Mivel első terhességem volt nem tudtam én se mi a teendő és a másik doki felvilágosított, hogy gyógyszert kellett volna szednem és feküdnöm a 24 órából 23,5 órát. Meglett a Mosonyiról a véleményem, de más meg biztos meg van vele is elégedve.


Nem a rossz szándék vezényelt hidd el, menj el Erdődihez nyugodtan, mert szakmailag a toppon van az tuti!! Lehet neked is bejön.

Ha meg mégsem akkor vannak még orvosok.

2012. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Emődi rendeléséi idejében tudna valaki segíteni?
2012. ápr. 21. 14:05
 8/9 anonim válasza:

név: Dr. Emődi Sándor

megye: Jász - Nagykun - Szolnok

település: Szolnok

cím: Mátyás király u. 8. fsz.3.

bejelentkezés: 20/380-3836

rendelési idő: hétfő: 15:00-17:00

csütörtök: 16:00-18:00

2012. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Küszike!!
2012. ápr. 21. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!