Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteket kellene...

Milyen tüneteket kellene éreznem mikor ovulációm van? HELP!

Figyelt kérdés

#oculáció
2012. júl. 21. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy semmilyet,de lehet enyhe alhasi fájdalom, bővebb fehéres hüvelyváladék, testhőmérséklet emelkedése.
2012. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

és olyan tünet lehet hogy a petefészkemből egy fél perces (vagy még annyi sem) nyilaló fájdalom. "mintha vándorolna"


azt érzem, hogy mintha épp a petesejt elhagyná a petefészkem. minden hónapban van és pont az ovuéáció környékén

2012. júl. 21. 08:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, erre írtam az enyhe alhasi fájdalmat.
2012. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségedet! Még egy kérdés! Akkor olyankor érdemes szeretkezni ugye? :D
2012. júl. 21. 08:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt bármikor érdemes:D
2012. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem szúrós fájdalom van
2012. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igen, az ovuláció olyan fájdalom nálam is, ahogyan te érezted. aznap szoktam érezni, amikor repedni szokott a tüszőm. Nekem olyankor olyan érzés, mintha egy kést vágnának belém, hosszú elnyújtott fájdalom és végighalad a petevezetőmön. Utána óriási megkönnyebbülés :)


Ezt egyszer UH-on is végigkövettük, pont akkor voltam a dokinál :) Mindig megérzem amikor megreped a tüszőm.

2012. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!és ha megreped, akkor aznap tuti termékeny vagyok?
2012. júl. 21. 17:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Tuti!!!!:) Nekem már 2-3 napja görcsölget és feszít az alhasam, a petefészkeimmel együtt. Ma voltam Uh-n, és még nem volt ovum, ott vigyorog a tüszőm! Szóval mindenkinél más.
2012. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) akkor tudni fogom :) úgy várom már. ez az utolsó hónap az esküvő elött amikor menstruálni fogok (vagyis augusztus lesz) és ennyi. utána mehet a babaprojekt :)))
2012. júl. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!