Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek létezhet, hogy a...

Szerintetek létezhet, hogy a kánikula miatt az alaphő lejjebb van. Megvolt az ovulációm, de a hőm csak 36,5-ig megy fel, pedig máskor 36,7 szokott lenni, majd még tovább emelkedik! Mi oka lehet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem,mert a nagy kánikula miatt inkább fel kénne mennie szerintem. Sokan kérdezik ezt mostanába,valakinek nagyon fent van az átlatgtól,de mivel éjszaka alszol így nem sok minden befolyásolja a nappali hőmérséklet
2012. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert velem is ez van. Sőt, az ovuléció előtt is lejjebb volt az alaphőm, mint máskor. Amúgy én is a melegnek tulajdonítottam, hogy talán a szervezet igyekszik jobban hűteni magát, vagy nem tudom.

Igazából nem tudok magyarázatot tudományosan, de velem is pont ez van.

2012. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is az lenne logikus, hogy feljebb megy a hő a meleg miatt.

De nekem is lentebb van. Eddig ovu előtt 36,5 körül volt, most csak 36,2-3 körül van, ovu után 37 körül volt, most (ha volt ovum, ami még nem biztos), akkor csak 36,8.

De nem is tudok rendesen mérni, mert ebben a hülye időben állandóan felébredek....

2012. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is arra gondoltam, hogy a szervezetem próbálja hűteni magát! Eddig olyan szép görbéim voltak, most meg...! Na mindegy! Még egyszer köszi!
2012. júl. 13. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!