Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van-e esély még számomra...

Van-e esély még számomra méhenkívüli után?

Figyelt kérdés

Januárban műtöttek méhenkívüli terhességgel, de nem távolították el a petevezetékemet. Azóta sajnos sikertelen a próbálkozásunk:(( Nagyon elvagyok keseredve hogy talán nem is lehet babám. Azóta még a gondolkozásom is megváltozott sajnos rossz irányba, mindig rossz kedvű vagyok meg feszült. A párommal is sűrűbben veszekedek néha ok nélkül vagy csupa apróságokon:( Jaj már nem tudom mit csináljak. Abbahagytam minden vitamin szedését is.

Tanácsolnátok valamit hogy mivel próbálkozzak a sikeres próbálkozás érdekében. Tea, gyógyszer, vitamin, torna.... valami.

Szeretnék újból kezdeni mindent újjult erővel, tiszta lappal:) Segítsetek lécci!


2012. júl. 22. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Lazítani!

Menjetek egy wellness hétvégére, és felejtsd el a negatív gondolataidat!

2012. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még fél év sem telt el a műtét után.Kicsit türelmetlen vagy.Szedd a vitaminokat és függeszd fel a "próbálkozást" a jövő évre.Természetesen agyban.Ha majd ha nem leszel ideges,meg feszült,és elmúlik a hű de akarom,akkor hamarabb össze fog jönni.Csak simán szeressétek egymást és ne próbálkozzatok.
2012. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lesz még babád!!!Ebben nem is szabad kételkedned!A vitaminok szedését meg ne hagyd abba,mert bármikor szüksége lehet rá a leendő babódnak.Elhiszem,hogy el vagy keseredve,de próbálj pozitívabb lenni!Nekem sokat segített a "Titok" című könyv,ha elkeseredtem,mindig beleolvastam.Vannak kedvenc részeim,attól egyből mindig más színben láttam a világot.A lényege,hogy hidd el,és tudd hogy sikerül,amire vágysz.Képzeld bele,és lásd magad,hogy anyuka vagy!Valamint légy hálás,amid van,és örülj neki!Ha így teszel pozitív energiákat vonzol magadhoz.Szóval nekem bevált,és azóta másképp látom a világot is,tudok örülni,ha látok egy szép virágot,egy naplementét,vagy épp eszek egy mennyei sütit.Mi is sok sikertelenségen voltunk túl előtte,és ezzel a gondolkodással vágtam neki a lombiknak.Elsőre trikrek! Nagyon szurkolok! :-)
2012. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Babád lehet természetesen, de elsősorban most nem erre kell koncentrálnod. Egy ilyen esemény szörnyű trauma és utána legfőképpen magadra kell koncentrálnod. Teljesen normális, hogy most, fél évvel az esemény után még nem heverted ki. Próbáld inkább magadat rendbehozni, vitaminokat is magad miatt szedd, nem a leendő babának szedsz vitaminokat amúgy sem, mert az egészséges baba záloga az egészséges anyuka. Testileg és lelkileg is rendbe kell jönnöd ahhoz, hogy teherbe ess, amíg lelkileg nem vagy rendben, addig sajnos kevesebb az esély rá, hogy teherbe ess. A vitaminok egy része amúgy olyan hatással van az emberre, hogy kiegyensúlyozottabbá tesz (pl B6 vitamin, magnézium), szóval nagy hülyeség nem törődni magaddal! Ráadásul akármilyen türelmes is veled a párod hosszú távon akár a kapcsolatotok is rámehet erre, mint ahogy a próbálkozásra is. Ne próbálkozzatok, hanem szeretkezzetek, ne (csak) azért, hogy teherbe es, hanem az élvezet kedvéért! Ez szintén jót tesz a kapcsolatotoknak is és kiegyensúlyozottabb is leszel tőle, a baba pedig majd következményként jön magától.

Az is jót tehet, ha sportolsz valamit, egyrészt egészségesebb leszel, ami szintén megkönnyíti a teherbeesést is, másrészt endorfint szabadít fel, és a felesleges feszültséget is levezeti! Találj valami olyan sportot, amit szeretsz, bármilyen kedvvel végzett mozgás jót tesz, akár csak a biciklizés, vagy esetleg a tánc is, nem kínkeserves edzésre kell itt gondolni...

A tiszta lappal és újult erővel való újrakezdéshez tényleg ki kell tisztulnod, és erőt kell gyűjtened, legelőször, szó szerint! Sok sikert és kitartást hozzá!

2012. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt én is megéltem 1 éve jobb oldali salpingotomia laparral. A fizikai fájdalom szinte nem is volt mérhető ahhoz amit lelkileg éltünk át! Fél éve kezdtünk neki a babaproject-nek és még nálunk sincs eredmény.. Folyamatosan kattogtam hogy mi lehet ennek az oka mikor az előző (a méhen kívüli) összejött 2 hónap alatt, vajon mit ronthattak el?! Vizsgálatok során kiderült hogy minden rendben velem és valóban kezdek rájönni hogy ez abból fakad hogy teljesen nekifeszültünk és rágörcsöltünk... Hogy ez tényleg ennyit számít?? íme: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. DRUKKOLOK!!!!
2012. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En csak egy jo baratnom esetet meselem el neked, hogy erot merits belole. 2010-ben mehen kivuli terhessege volt es olyan komplikaciok leptek fel nala, hogy az egyik petevezeteket is el kellett tavolitani. A mutet utan kb 8-10 honappal ujra teherbe esett es 2011 nyaran megszuletett a kislanya. Fel eves korul lehetett a baba, mikor ujra teherbe esett es most szeptemberre varja a masodikat. Egyszoval ne csuggedj. Biztos neked is osszejon hamarosan!
2012. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok erőt merítettem a leírtakból én is!! (5. voltam) :)
2012. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem volt méhen kívülim 2005-ben. akkor már volt egy gyerekem és azóta született még egy, sőt !! most jön a harmadik!! ne add fel!! a vitamint szedd!!!
2012. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sumergo ***** válasza:
Ne keseredj el semmiképp. A legrosszabb esetben is lombikkal biztosan lehet babád, úgyhogy arra ne is gondolj, hogy nem lesz. De még lombikra se gondolj, hiszen megvannak a petevezetékeid is. Azért egy átjárhatósági vizsgálat nem ártana, legalább látni fogod, hogy mi a helyzet, valamint segítheti a teherbeesést is. Szóval hajrá! Szorítok.
2012. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a bíztató szavaitokat:))) Megpróbálok nem " foglalkozni " a baba témával és elkezdek megint szedni vitaminokat! Igazatok van!!!!!

Remélem hamarosan azért én is megtapaztalhatom az anyai örömöket:))

2012. júl. 24. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!