Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A jelképes barnázás ciklus...

A jelképes barnázás ciklus 23. napján mit jelenthet? Mensi kezdete, vetélés?

Figyelt kérdés

Általában 29 naposak a ciklusaim, de szerintem most előbb meg fog jönni, mert legutóbb is 26 napos volt, és most is előbb volt ovu (a 12. napon, amúgy a 14.-en szokott lenni).

Tegnapelőtt nagyon kicsi vérfolt volt a bugyimon, amit szerettem volna beágyazódásnak hinni. Ma pedig jött ez a kevéske, halvány barnázás. Mi lehet ez, csak nem elvetéltem? :( Vagy meg fog jönni? Sosem szoktam barnázni ezelőtt.

Lehet köze ahhoz, hogy délután együtt voltunk a férjemmel, és rá pár órára jött ez a barnázás?


Köszi a segítséget, válaszokat!


2012. júl. 22. 20:47
 1/6 Hannkah ***** válasza:

Szia!

Persze lehet attól, hogy együtt voltatok, mert felsérthetett valamit és attól, de mondjuk lehet beágyazódás is szerintem. Ha esetleg mégsem jönne meg, akkor tesztelj mindenképpen.

2012. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!

Azóta (majdnem 24 órája) se barnázás, se vérzés, semmi.

De ha tegnap volt beágyazódás, akkor a két nappal azelőtti vérfolt-szerűség mi volt? Lehet, hogy a beágyazódási vérzés "maradványa" volt a tegnapi barnázás? Tudom, ez undi kérdés, de hát fontos is! :)

Akkor szerinted ez nem lehetett vetélés? Igazán szörnyű lenne! Köszi még egyszer, ment a pont!

2012. júl. 23. 12:46
 3/6 Hannkah ***** válasza:
Nem lehetett vetélés, mert az erős vérzéssel jár, nem csak enyhe vérfoltokkal. Szerintem: A tegnapelőtti vérfolt lehetett a beágyazódás jele és a barnázás pedig az együttléttől lehetett. Viszont szerintem tesztelni csak egy hét múlva érdemes, ha nem jön meg addig. Ne aggódj és ne stresszelj ezen, mert attól csak menzi-kimaradás meg hasonlók lehetnek, ha van baba, ha nincs.
2012. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Reményt adtál, köszönöm! :)
2012. júl. 23. 16:10
 5/6 Hannkah ***** válasza:
Remélem nem alaptalanul! :) Szívesen máskor is! Én is most kicsit gondolkodok, hogy mi van velem, mert én ott tartok hogy már megint késik, de a teszt ma negatív volt, igaz nem elsőből... de még reménykedek! :)
2012. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon drukkolok én is neked! Majd írd meg a jó hírt! :)
2012. júl. 24. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!