Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nagyon szeretnék teherbe...

Ha nagyon szeretnék teherbe esni, létezik valamilyen átfogó "alkalmassági vizsgálat", hogy minden rendben van-e hozzá?

Figyelt kérdés
Nem több hónapos próbálkozás után szeretnénk dokihoz menni, hanem megelőzni az esetleges problémákat illetve a lehető legjobb állapotban várni a babát :)

2012. júl. 23. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így mondd el a nőgyógyásznak ahogy leírtad. Fogja tudni mit nézzen....gondolom csinál egy rákszűrést és kér egy labor vizsgálatot. És természetesen alaposan megvizsgál. Egyébként nem tudom mennyit segítek ezzel, de elárulom, hogy én 6év próbálkozás után estem teherbe nagyrészt a cickafarkfű teától. Napi két csésze, és tuti rendbe tesz, megerősíti a méhed.
2012. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Barátnőm ugyanezt csinálta. Mikor eldöntötték, hogy jöhet a baba, elmentek dokihoz rögtön. Először a férje, aztán Ő ultrahangra, petevezeték átjárhatóságra, vérvételre. Eközben elkezdett szedni terhes vitamint is. Minden rendben volt náluk, 4. hónapban jött a baba.

2012. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!