Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt kozuletek olyan akinel a...

Volt kozuletek olyan akinel a 2ik baba nagyon nehezen jott ossze? Volt vmi indoka?

Figyelt kérdés

Az elso baba szinte azonnal osszejott az elso probalkozasra, es egy egeszseges gyonyoru kisalnyunk lett aki lassan 3 eves lesz. Mar nagyon szeretnenk kistesot, de nem akar osszejonni. Azota volt 2 vetelesem, az elso fel evre ra a szules utan pozi teszt utan magatol megjott, mindenfele gorcs es elojel nelkul, a masodik meg egy eve volt es orvosi uton kellett befejezni, a szivhang nem indult be kb a 7ik heten elhalt a terhesseg. Azota is probalkozunk de nem jott ossze. Juli 21-re nem vartam a mensit, de nekem nem 28 naposak a ciklusaim, hanem atlag 32 naposak. Gondoltam meg varok par napot es tesztelek, de mar felek a csalodastol, h megint nem jott ossze.

az orvosommal beszeltem, mondta adjak meg egy honapot es utana kivizsgalas. A pajzsmiriggyel minden rendben mert azt megnezettem meg aprilisban iden.

Felek h hormonalis problemam van, ugyanis lefogyni sem nagyon tudok. Szules utan maradt rajtam 18 kilo, abbol 5-ot le tudtam adni siman, de a maradek 13 kilo nem megy le sehogyan sem. Szinte nem eszek semmit, ujra elkezdtem tornazni, ha le is megy 1-2 kilo a kov heten vissza is jon. Mindig sovany voltam, tinikent 45kg, 55 korul voltam mikor terhes lettem, ha hiztam is mondjuk karacsonykor akkor max 61 kilora felmentem es utana kicsi visszafogassal es tornaval visszament a sulyom, de olyan nem volt meg h igy tartosan ennyi maradjon, illetve eletemben nem volt ekkora testsulyom. Az orvosom azt mondta h mikor egy honap mulva elkezdjuk a kivizsgalast akkor megnezzuk a hormont h jol mukodik e. Ami aggaszt h az eletkorom is eleg jol elorehaladt igy a varakozas es a nem sikerult terhesseg kozben es felek, h ez is kozrejatszik. Volt mar vki hasonlo helyzetben?


2012. júl. 24. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ugyan ez a helyzet volt! Vetélés is volt, és én sem tudtam lefogyni. Szoptattál? Én igen, és végül én kértem a hormon vizsgálatot és minden oké volt, csak a prolaktin volt enyhén (nagyon picit) emelkedett, de ez állítólag elég ahhoz,hogy akadályozza a teherbe esést és vetélést okozzon.Kaptam rá gyógyszert, azonnal lefogytam, pedig ugyan úgy kajáltam és a 2. hónapban jött a kistesó.Most 3 hónapos baba már..sok sikert!
2012. júl. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huh koszi, sokat segitett az info. Azt hiszem nem fogok meg egy honapot varni, ha most sem jott ossze, hanem kerek kivizsgalast. Sajnos e honapban toltottem a 38at es szeretnek meg egy babot 40 alatt, tehat nincs sok idom teketoriazni. Igen szoptattam, bar sajnos nem sokaig, mert kislanyom eleg ehes volt, es nalam nem egeszen mukodott ez a kereslet kinalat elmelet pedig fejtem is, de ameddig volt egy pici is addig szoptattam. Majd kb 4.5 honapos koraban sajat maga dontott ugy h nem kell tobb cici, ekkor meg fejtem, de lassan elapadt.
2012. júl. 24. 09:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok és én is 38.:-) Én úgy megbántam, hogy vártam, a doki tanácsára. Így kifutottam a 3 évből és majdnem 4 év lett a korkülönbség a gyerekeim között. Drukkolok!
2012. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsot. Sajnos most mar nalunk is 4 ev lesz a korkulonbseg minimum, a kislanyom most fogja tolteni a 3ik szuletesnapjat. En 2-3 evet terveztem korkulonbsegnek sajnos nem ugy alakultak a dolgok. Meg egyszer koszi, es be is jelentem magam a dokihoz, mert szerintem most sem jott ossze bar meg nem teszteltem... Koszi a drukkot.
2012. júl. 25. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!