Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki köztetek aki...

Van még valaki köztetek aki holnapra nem várja?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Én honlap utánra! :) De nem bírom tovább és holnap reggel tesztelek egyet! :)

Te hogy vagy? Van valami tünet? Mik a megérzések?

2012. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem is elég kibirni. Főleg így ovum kb 12-én volt 18 vagy 19-én este elkezdtem olyat érezni mintha mindjárt megjönne de enyhébben fájt a derekam ez a mai napig is megvan kb 7 napja nem tudom mire vélni. (remélem baba van a dologba)azóta megnőtt az étvágyam és sokat kell pisilnem és néha érzékenyek a melleim. de most kb egy 2 percre olyan kés szúrás szerűt éreztem a jobb oldalt. Remélem nem fog megjönni én tesztelni nem merek. inkább várok még. Neked vannak tüneteid?
2012. júl. 25. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem 14-én volt ovum és én is rá 7 napja éreztem valami furát! Ha más mondaná lehet megmosolyognám, de tényleg egyedi volt. Feküdtem az ágyon hanyatt, aztán egyszer csak három nyilalást éreztem a méhemben, de pillanatok műve volt csak, hamar elmúlt. Akkor kezdtem utána számolgatni és az volt a 7. nap ovu után! Holnap leszek a 13 napon! Vettem egy clear blue tesztet, reggel megcsinálom! Remélem kimutatja ha baba van... :)

Te mikor tesztelsz?

2012. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En holnap,holnap utanra nem varom..Ma kezdtem el picit neha gorcsoket erezni(amit regebben mindig elotte erosodve ereztem..Most nem tunik olyan erosnek mint szokott..Nagyon el vagyok bizonytalanodva..

Itt az en kerdesem ha esetleg erdekel teged kedves kerdezo(vagy mast..) : http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a teszteléssel megvárom a nemvártat ha késik egyáltalán bár még ezidáig semmi jele annak, hogy meg fog jönni tegnap elmultak a has és derékfájásaim is. Hát én nem értem. 18 vagy 19-től fájt a derekam mintha meg akarna jönni és a tegnap este óta nem érzem, de ma viszont elvileg kéne jöjjön (remélem nem fog). Remélem összejött a dolog. Ti mikor teszteltek?
2012. júl. 26. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is mára nem vártam, úgy néz ki, hogy nem is jön szombaton már pozi volt a teszt. Drukkolok nektek, majd írjatok mi újság.
2012. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos megjött :(

De jó neked régóta próbálkozol?

Én tegnap elkezdtem szedni az Elevitet hátha hamarabb összejön. De most mindent megteszek hátha nekem is sikerül.

2012. júl. 27. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Több mint 1,5 év után sikerült, el se hittem , mert ismét nega tesztre számítottam. Sajnálom, de új hónap, új remény, drukkolok hogy mielőbb sikerüljön nektek is.
2012. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!