Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan akinek a...

Van köztetek olyan akinek a családban egy kisgyerek azt mondtha h baba van a pocakotokban és igaza volt?

Figyelt kérdés
Hétfőre nem várom,de a családban egy 3 éves kisgyerkőc szerint van egy baba a pocakomban.Régóta várjuk,h sikerüljön.
2012. jún. 30. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

ezt pontosan hogy kell elképzelni? szó nélkül odamentek hozzád és közölték a tényt,vagy hogy?

nem lehet,hogy csak hallották amikor szóba került,és ezért mondták?

2012. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

én másmilyen történetet ismerek, de az is aranyos.

Anyuka 6 hetes terhes volt, vérzés miatt kellett bemennie vizsgálatra kórházba, 2 éves kislánya még semmit sem tudott a dologról. Amíg az anyja kórházban volt, ő a mamájánál egy tojással játszott, babakocsiban tologatta, simogatta, babusgatta, nagyon vigyázott rá. Egyébként ilyet máskor nem játszott.


Maga a tojás is lehetne jelképes, de aranyos, hogy miközben a szülei egy kis magzatért aggódtak, ő pedig egy kis tojást babusgatott.

Sokmindenre rá tudnak érezni a kisgyerekek. :)

2012. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát nekem nem mondtak még ilyet, de megírod hogy igaza lett-e? :) Én nagyon szurkolok Nektek!
2012. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem két napja fordult ilyen elő,feküdtem a kanapén egyszer csak oda szólt a kisfiam"anya olyan a hasad mintha terhes lennél" és tényleg terhes vagyok,pont ma 8 hetes de még senki nem tudja csak apa :-)
2012. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk "csak" azt kérdezgettük a nagyobbtól (fiú), h mit lát a pocimban van -e kuki vagy nincs?:)

Azóta legendás a mondata, amit elbigyesztett szájjal mondott: "Nincsen kuki" ....:)

És tényleg lány volt, ezt a 2 héttel későbbi uh is "igazolta":)

2012. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Biztos,h nem mondták neki.Hintáztuk ketten és akkor mondta h van egy baba a pocakomban és h nincs kukija:) Hát szetintem a gyerekek sok mindent megéreznek.Bárcsak igaza lenne.
2012. jún. 30. 20:09
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Igen,egy ismerősöm járt így,és valóban terhes volt.

Drukkolok nagyon hogy így legyen!Feltétlenül írd meg! :)

2012. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam két alkalommal is mondta a keresztanyjának,hogy baba van a pocijában.Mi meg csak lestünk ám!! Így is volt, bár mindkettő elment neki. Én most mikor terhes lettem, eleinte nem szóltunk neki,de mikor megmondtam,azt válaszolta, tudtam anya! Tudta,hogy baba van a hasamban. Szóval van ilyen! Írd meg majd mi a helyzet,jó? Sok sikert, 34hkm.
2012. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

a kicsiknek hihetetlen milyen radarjuk van, őket még ,,nem rontotta " el ez a világ, sajnos csak idő kérdése és elvesztik ezt a hihetetlen képességet,

sok ilyesmit olvastam


nagyon drukkolok nektek

2012. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm két éves kislánya mondta egy családi ebéd közben, hogy Ott ül egy kisfiú. Kérdezte ismerősöm, hogy hol? (Sehol nem volt kisfiú). Azt mondta: Anya mellett! Rá nem sokra pozitív lett a teszt. Sajnos még nem mutatta meg magát a baba, most 20 hetes a hölgy, de a kislány váltig állítja, hogy neki öcsikéje lesz. :) Érdekes dolgok ezek!
2012. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!