Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyuri bácsi a füvesember...

Gyuri bácsi a füvesember babaváró teacsomagja segíthet szerintetek? Van tapasztalatotok róla?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: én csak hallottam róla, de még nem próbáltam. Ha egészségügyi gondok vannak a háttérben, akkor előbb azt kezeltetném és ha úgy sem sikerült, akkor próbálnám talán meg a helyedben a teacsomagot.
2012. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Túrórudinak én is ezt üzenem,amit te!

Nem tudok egészségügyi gondokról,3 hónapja próbálkozunk,csak sok jót olvastam a teáiról,ártani biztos nem ártana egy kis tisztítókúra,csak kicsit drága!De lehet,hogy a gyógynövényboltos teák is megfelelnének!

2012. júl. 25. 17:57
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Valóban nem, ettől függetlenül így látatlanban is szkeptikus vagyok Gyuri bácsi, a füvesember teacsomagjával kapcsolatosan.

Persze a placebo hatás biztos elérhető vele, gondolom, a drága jó Gyuri bácsi is erre alapozhatja a vállalkozását, de erre ugyanúgy alkalmas lenne az árokparton lekaszált tarackból főtt tea is.

2012. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
3 hónap tényleg nagy idő, ha ennyi idő után bepánikolsz, az sokat fog dobni az esélyeken.
2012. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt de ha valami gond van akkor nem sokat ér!
2012. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdezö egyik ismim csinálta és következö honapban terhes lett elötte már azt hiszem 1éve probálkoztak:)
2012. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló vagyok.

Nálam pl van gond, de csak egy év után fordultunk dokihoz. (Azóta eltelt még másfél év, de az most nem ide tartozik). Az első évig tényleg nem érdemes kísérletezgetni - max a szexben :) Tényleg nem tesz jót, ha sokat agalsz már így az elején.

2012. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát...annyiért tényleg csak Gyuri bácsinak nyugdíjtuning... nekem nem használt, inkább keress orvost
2012. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is csak hallottam róla, hogy milyen jó, de nem próbáltam ki, mert sokaltam az árát.

Cickafark, és palástfű teát ittam, de nekem nem változott semmi. Ha gond van, akkor ezek nem sokat érnek. De én a helyedbe kipróbálnám, nem hiszem hogy sok vesztenivalód van, hátha ez egy kicsi erőt ad, meg türelmet, hiszen mégiscsak teszel magatokért valamit...

Sok sikert!

2012. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sajnos nekünk nem jött össze, végig csináltuk az egészet, pedig minden eredményünk rendben van :(
2015. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!