Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostanában próbáltátok-e...

Mostanában próbáltátok-e Gyuri bácsi babaváró teacsomagját?

Figyelt kérdés

Azonkívül, hogy segített-e a teherbeesésben, az érdekelne, hogy más jó hatásai voltak-e, vagy esetleg mellékhatás, ami miatt nem tudtátok inni a teákat?

Ha segített, mennyi idő után és mennyi ideig próbálkoztatok előtte?

Mi lassan egy éve, és úgy néz ki, mindkettőnknél gond lehet:(


2011. okt. 24. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már sokszor leírtam itt, hogy nekünk valószinü, hogy a tea segitett. 2 sikertelen lombik után. Idén februárban kezdtük el inni és junius 10-én kött meg utoljára. Most vagyok 19 hetes kismama. Egyik petevezetőm el van záródva a másik petefészkem pedig kisebb és magasabban van mint kellene. + endometriózisom is van. És így is teherbe estem valahogy. A férjemmel minden oké volt. 2,5 év után kezdtük el inni a teát. Nekünk nagyon izlett semmien mellékhatást nem tapasztaltunk. Egy kicsit hosszu kura, meg mi a lombik miatt ki is hagytunk, mert a teával nem ott jártunk mint a lombik kezeléssel. És látod így is skierült. Bátran fogyasszátok. Meglátod nektek is fog segiteni. Semmi veszteni való nincsen. Még nekünk maradt is , nem is tudtuk végig csinálni, mert ugye sikerült. Én minden babára váróval kötelezően itatnám!

2011. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk segített, vagyis nem biztos hogy a teától de sikerült. 3 év próbálkozás után kezdtük a teát és 3 hónapra rá összejött........
2011. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a biztatást! Aranyosak vagytok!

Hogy ittátok a teákat? 6-6-6 hétig, vagy 4 hetente váltottatok?

Köszi:)

2011. okt. 24. 19:50
 4/8 sumergo ***** válasza:

Két hét múlva születik meg az eredménye. Úgy ittuk, ahogy a csomagban írva van (lombikhoz igazítottuk mi). Most is iszom már a málnalevelet, ez is része a csomagnak, talán a szülésnél is segít! Más jó hatása volt, hogy a kicsit mindig magas vérnyomásomat is beállította a fagyöngytinktúra 120/80-ra.


38+1 hkm

2011. okt. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
mi most isszuk most tartunk a 2-lépésnél
2011. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Kedves utolsó neked is fog sikeerülni meglátod!
2011. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek, akinek segített, és várják a babákat! Könnyű szülést kívánok nektek! Akik még várnak a csodára, kitartást és drukkolok!:)
2011. okt. 25. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:
a mell duzzanaton kívül mensi előtti napokban semmi más hatása nem volt :( sajnos baba sem :( pedig mindketten rendben vagyunk, kivizsgáltattuk magunkat. A málnalevélnek pedig mindjárt lejár a szavatossága, úgyhogy én is azt a ciklus első felében iszom.
2015. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!