Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már így biztos hogy meddő vagyok?

Már így biztos hogy meddő vagyok?

Figyelt kérdés
ebbe a hónapba lesz egy éve hogy nem sikerűl a babab bár még nem jött meg mert még van kb.2 hetem mensiig,de biztos vagyok benne hogy meg fog,már csak a görbe alápján. 2 hét múlva endokrinilogushoz megyek.

2012. júl. 26. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az endokrinológiai vizsgálat után szűrték ki hogy mi a baj,kaptam rá gyógyszert és most indulnak az esélyek!!
2012. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
dehogy biztos.nekünk 8 hónap után jött össze a baba.én is nagyon el voltam keseredve minden hónapban amikor megjött.állandóan sírtam.már én is arra gondoltam hogy meddő vagyok és soha az életben nem lesz gyermekem.aztán feladtam.úgy voltam vele hogy ha majd jönni akar akkor jön.mert mindig csak az járt az eszemben minden szeretkezésnél hogy na talán most sikerült.próbálj meg nem rágörcsölni a baba témára.amikor én feladtam és nem görcsöltem rá a baba dologra akkor egyből sikerült.nektek is össze fog jönni a baba én szorítok nektek
2012. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 11. hónapban sikerült, úgy tűnik szerencsére, nem vagyunk meddő pár a férjemmel. Szerintem menj el kivizsgálásokra, lehet, hogy nincs semmi baj, csak még nem jött össze, ennyi. Nekünk sem ment varázsütésre, és látod, sokszor csak simán nem jön össze, minden probléma nélkül. Mi is köv. hónapban indultunk volna kivizsgálásokra.
2012. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos. Majd megnézik a hormonjaidat, az alapján eldöntik, szükség van-e valamilyen kezelésre, illetve ha a hormonok rendben vannak, lehet másfelé is keresni az okát, megnézik a férjedet is. Miután végigcsináltátok a vizsgálatokat, akkor lehet mondani hogy meddő vagy, vagy egyszerűen csak nehezebben esel teherbe. Mindenesetre akkor biztosan tudnak ajánlani valamilyen módszert, amivel sikerül a baba. Kitartás!
2012. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy biztos!

5 évet vártunk a második kisfiunkra, már én is épp feladtam a reményt, mikor végre megérkezett.


Kitartás!


5 és fél éves és 8 hetes fiúk anyukája

2012. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtatásokat :) mindenkinek ment a zöld :)
2012. júl. 26. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!