Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos ciklusnál biztos,...

28 napos ciklusnál biztos, hogy félidőben van a sikeres "akció"?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem szinte óramű 28 napos, néztem ovu tesztet pár hónapig mindig pontosan ugyanakkor volt pozitív. Erre építettem az együttléteket és nem lettem terhes. Júniusban nem számoltam és tudom, hogy mensi után 2 nappal lettem terhes pár napra rá meg is volt a beágyazódási egy csepp vér. Egyébként ez a Jónás napok egyike is volt-tehát én nem hiszem el a félidős dolgot, hogy akkor van csak peteérés-úgy tűnik nekem akkor nincs:-) 7 hkm
2012. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál. Akkor hasonlóan csináljuk majd mi is, nem koncentrálunk rá nagyon a félidőre. :)

Gratulálok, vigyázz magatokra!

2012. júl. 19. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanról is (most 2 éves a kislánya, vagy talán lassan 3), akinek sok próbálkozás után kiderült, hogy a menstruációja előtt 4 nappal van az ovulációja. Nagyon ritka kivétel az ilyen, de a félidő az a szabály, ami általában igaz és persze van egy jópár kivétel is...
2012. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!