Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs életképes himivarsejt a...

Nincs életképes himivarsejt a spermában. A mellékheréből biztos hogy tudnak kinyerni élő ivarsejtet? Vagy lehet hogy ott sincs élő?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 21:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
lehet hogy ott sincs. ezt addig nem tudják amig nem probálják meg. Van akinek egyáltalán nincs. ismerek olyan férfit akinek soha nem is volt, nem müködnek azok a sejtek amik a spermiumot termelik, de természetesen ez ritka. De sajnos van ilyen is.:(
2012. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elkeserítő választ:( amilyen szerencsétlen vagyok ott sem lesz élő himivarsejt.jövöhéten kiderűl akkor megyünk első konzultációra.akkor csinálnak is spermavizsgálatot nem tudjátok?
2012. júl. 28. 07:18
 3/33 anonim ***** válasza:
Attól függ,hova jársz.Nálunk akkor vinni kellett.Ha termelődik,akkor műtéti úton,hereszövetből lehet nyerni életképes,jó minőségű sejteket.Férjemnél találtak:)Igazából attól függ,hogy mi a probléma pontosan.szorítok,minden jót
2012. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
azoosperma a probléma.nincs himivarsejt a spermában .a leleten egy nagy 0 van sajnos.ezért félek h a mellékherékben sem lesz
2012. júl. 29. 17:03
 5/33 A kérdező kommentje:
bp kaáliba megyünk jövöhéten első beszélgetés.
2012. júl. 29. 17:03
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nevezik azoospermiának, vagyis jobban mondva azt, ha az ondóban nincsen spermium. Nálunk ez utóbbi állt fent. Herebiopsziát végeztek, ott szerencsére voltak mozgó spermiumok. Rögös, és viszonylag hosszú út vezetett idáig, de végre várandós vagyok az iker babáinkkal.

Kívánom, hogy mihamarabb sikerrel járjatok! Sok szerencsét! Ha esetleg valamiben tudok segíteni, akkor írj...

:-)

2012. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, ott még lehetnek!!!!! Ha nincsenek, akkor is van egy csomó féle megoldás, de addig ezen ne variálj! Lesz, biztos!!!:)
2012. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat:)Gratulálok az ikrekhez:)Hogyne kérdeznék!!:)érdekelne a rögös ut minden részlete ha megengeded.hanyadik lombik sikerűlt?nállad minden rendben volt?köszönöm a választ.
2012. júl. 29. 18:42
 9/33 anonim ***** válasza:
szia!3.,illetve,2.válaszoló vagyok.A probléma nálunk is ugyanez volt!És mint írtam sikeres volt a műtét!Olyannyira,hogy 2 éves ikreink vannak ma már!!Úgyhogy semmi esetre se keseredj el,biztosan találnak.Ja és mint előttem írták,ha véletlen nem sikerülne,akkor is van egyéb lehetőségetek!Na erről is tudnék (én is)mesélni!Amúgy nálunk első lombik=ikerfiúk!sok sikert nektek!
2012. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
A rögös út: 5 év házasság, ebből majd két évet jártunk a Kaáliba. Nekem nincs problémám, legalábbis vizsgáltak jobbról-balról, de nem találtak semmit. Lehet egyszerűen csak pechesek voltunk, mert csak a 4. lombik sikerült és igazából nem tudjuk, hogy miért csak most és éppen ez. De a lényeg, hogy itt vannak a pocakban és ha a jó Isten segít, hamarosan duplán is szülők leszünk. Kitartás, minden jól fog alakulni, hamarosan ti is szülők lesztek!!! :-)
2012. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!