Ez lehetetlen ugye?

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruációm július 16, a párommal utoljára 1 hete voltunk meg persze elötte vagy 2szer nem védekeztünk.


Olyan korainak érzem, de érezhetek már bármi tünett ha gyermeket várok?pl? állandóan változó testhőmérséklet?egyik percben hideg vagyok másikban fázok?



2012. júl. 28. 03:35
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsánat: másikban melegem van, tehát hőhullámok vannak rajtam?
2012. júl. 28. 04:10
 2/8 anonim ***** válasza:
A beágyazódás ideje 7-10 nap aktus után, de akkor is kell még vagy 1 hét, mire a szervezet "érzékeli" h vmi változott.
2012. júl. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De azt halkan megjegyzem hozzá , h lelkileg , "más" hullámhosszon meg lehet érezni dolgokat. Van, aki már az aktus után tudja, h ez sikerült:)
2012. júl. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A babától még biztos nem lehet!
2012. júl. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mocyke87 ***** válasza:
En annyit mondhatok, hogy en 31re nem varom es mar egy hete fajnak a melleim, pedig nem szoktak olyan koran, de lehet csak a mensis tunetek, de hatha nem:P szoritok!
2012. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kb az aktus után egy két nappal azt álmodtam, hogy egy gyönyörű kislány anyukája vagyok, kb rá egy 4-5nappal gólyák repültek el a házunk felett, és pár nap múlva, meg álmomban volt két fiam...1-2-án nem kellene megjönnie, tegnap volt minimális vérzésem. remélem beágyazódás és a jelek azok utalnak valamire. És remélem nem korábban akar megjönni, bár reggelre nem volt semmi, csak nagyon kevés vér a tamponon! :)
2012. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előző válaszommal azt akartam mondani, hogy ha most nekem összejött, akkor vannak ezek a lelki dolgok. Régóta szeretnénk babát, és sosem álmodtam ilyet és kb 2 hónapja nem görcsölök rajta mert meguntam, és azóta azt sem tudom hol tartok a ciklusomban, tehát nem azért álmodtam mert annyira akarom.

Tehát szurkolok, lehet a lelked többet tud mint a tested. Meg így hirtelen nem tudom pontosan kiszámolni hányadik napon lehetsz de hallottam olyat is hogy egyszerűen korán ágyazódott be, a 6 nappal az aktus után.



Amúgy peteérésnél nem szoktak tüneteid lenni, mert így hogy nézem talán az is lehet és az is felboríthatja a közérzetedet, mint ha menzesz előtt lennél ( nekem felszokta ) De azért szurkolok!

2012. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

valószínűbb hogy benyeletem valami vírust.

előző menstruációm július 15-20a párommal 22 körül és 25 körül voltunk együtt. igaz ami megijesztett hogy kipattogott a arcom pedig csak menszesz elött szokott, és ovulációs görcsim voltak ami elött együtt voltunk. szóval szokatlan dolgok történtek. de a lényeg ha terhes vagyok ha nem, akkor sem kellene 27-én ilyen tünetnek előjönnie. 5-7 nap után még nincs émelygés meg hőhullám.....

2012. júl. 29. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!