Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát szeretnénk,...

A párommal babát szeretnénk, nem védekezünk,6-a körül kellene megjönnie, de kb 3 napja görcsöl a hasam, feszül a mellem, gyakran járok vizelni, szédülök, Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
ha a menzesz miatt van szerintem korai, tesztet nem csináltam félek a csalódástól nagyon szeretnénk babát, egy pár órával ezelőtt folyást is tapasztaltam minimálisat.

2012. júl. 28. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 6-a körülre várod,akkor ha terhes is vagy, még csak pár napos,még be sem ágyazódott a petesejt,ilyenkor még ezeket a tüneteket nem igazán tapasztalhatod. Mellfeszülés,gyakori vizelés és szédülés amúgy is később jön,ha elég hormon halmozódott fel. Egyértelműen azért nem mondanám,hogy nem,mert nekem mindkét gyereknél 5-6 napos terhesen előjöttek a gyanús jelek,ami nálam a disznó álmokat jelentette illetve,hogy mikor megkínáltak alkohollal még a szagától is majdnem összehánytam magam, egy korty sört sem tudtam meginni udvariasságból sem :) Ne stresszelj, neked sem biztos,hogy tipikus tüneteid lesznek,nem kell őket vadászni. Semmi baj,ha nem leszel rögtön terhes,van hogy hónapokig,évekig próbálkozik hiába egy teljesen egészséges pár, az is abszolút normális. Addig is legyél minnél egészségesebb, szedj terhesvitamint, hogy egészséges környezetben startoljon a pici :)
2012. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2012. júl. 28. 18:24
 3/3 A kérdező kommentje:
de a folyás és höemelkedés jelentheti a beágyazódás végét is, nem? én legalábbis ezt olvastam
2012. júl. 28. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!