Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie (csütörtök), de nem jött. Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Semmit sem érzek, mármint semmilyen olyan jelet arra, hogy megjönne. Melleim kissé teltebbek, de semmi komoly. Se barnázás, se vizes folyás...
2009. júl. 17. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia ha ma nem jött meg nyugodtan csinálj egyet már kimutatja.Nekem kimutatta a babát.Sok sikert.
2009. júl. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz. Nekem is aznap kimutatta már, amikor meg kellett volna jönnie.
2009. júl. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha van rá pénzed akkor tesztelhetsz,és ha esetleg nega akkor várj még pár napot és ismételd meg.Nekem sem mutatta ki csak azért mondom.És írd majd meg hogy mi lett.

Üdv:23 hetes pocis

2009. júl. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hétig nem mutatta ki, úgyhogy azért akkor se keseredj el, ha ma még negativ!! Sok sikert! :)
2009. júl. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem, sajna negatív...Ha nem jön meg hétfőig, újra tesztelek.
2009. júl. 17. 09:11
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem 1 hete késik már, ma volt egy nega tesztem igaz nem az első vizeletből meg nem legjobb tesztett vettem akkor. ma vettem GRAVI-HCG tesztet mert azt ajánlották itt. szerintem reggel tesztelek.

attól a válaszolótól kérdezem akinek 3 hétig nega volt a tesztje, hogy voltál közben orvosnál?

2009. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, én is tegnapra nem vártam és eddig semmi:) Én vasárnap szeretnék először tesztelni.

Nagyon drukkolok magunknak!:)))

2009. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Háát, sajna nekem nem jött össze. Egy tesztel megint kevesebb..Ebben a hónapban sem jött össze, majd talán legközelebb...Addig is kitartást mindenkinek! Neked meg szorítok! És tessék megírni mi a szitu!
2009. júl. 17. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!