Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinál az orvos a nőgyógyá...

Mit csinál az orvos a nőgyógyászati vizsgálaton, ha úgy megyek el, hogy késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvosa válogatja. Nálam kézzel megvizsgált, kért egy labort és csinált egy hüvelyi uh-t. Megtett mindent, hogy kiderítse, miért késik a mensim. Akár baba, akár betegség okozza.
2012. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is késett, de csinált hüvelyi UH-t, és biztosan kizárt a a terhesség lehetőségét. Kért egy vérvételt, annak az eredményétől függ mi lesz később.
2012. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ,ez így volt:

Bementem,mondtam késik a menstruációm,első kérdés,mikor volt utoljára,mondtam,második kérdés tesztet csiánlt?eredmény..UH megnézett,kenetet vett.Fogamzásgátlót írt fel,hogy rendszerezze a menzeszemet.Aztán valamikor meg a leletek után elmentem..

2012. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom kedves utolsó, hogy a te orvosod is fogamzásgátlóval kezeli a rendszertelen menstruációt, és nem fektet energiát a valódi okok kutatásába. A fogamzásgátló által generált megvonásos vérzés minden, csak nem menstruáció. Remélem, nem évek múlva jössz rá, hogy időben orvost kellett volna váltani és az okokat kutatni. Én későn jöttem rá, négy évet szúrtam el az életemből, mialatt kezelhetett volna rendesen is! Pedig csak egy részletesebb labor hiányzott, meg egy kis akaraterő a részéről. Légy körültekintőbb!
2012. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsó hozzászólóval!
2012. júl. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm a jó tanácsokat,de valójában már rengeteg nőgyógyász látott és tényleg csak a szokásos rendszertelen menzesz,semmi más.Ez sem zavarna annyira,csak nagyon kiszámíthatatlan és mindig olyankor jön mikor a legkevésbé számítok rá.Most legutoljára meg jól jött a fog.gátló,mert már nem akartam a régi erőset szedni (3 évig nem szedtem,közben szültem is),így egy alacsonyabb hormontartalmút kaptam,ugyanolyan hatékonyat.
2012. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!