Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veszprémben milyen árban...

Veszprémben milyen árban vannak a nőgyógyászati magánrendelések? Van 7000-nél olcsóbb orvos?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Pesten az átlag 5-6 ezer.

Szerintem drága, biztos van olcsóbb.

2008. okt. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan a rákszűrésre lennék kíváncsi. Akiket tudok, 7000 fölött vannak...
2008. okt. 29. 06:25
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem a háziorvosom hivta fel rá a figyelmem,mert tudta h magánnődokihoz járok,h a rákszűrés,akkor is ingyenes évente egyszer, az Oep kifizeti a dokinak....sajn nem tudom melyik tv-t emlitette....amire lehet hivatkozni!itt rákszűréssel együtt a vizsgálat 5000ft...szhelyen.de persze itt is van irdatlan drága doki
2008. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első valaszado vagyok. én mielott terhes lettem, elmentem dokihoz, hogy vizsgaljon meg. a rákszűrés, a vizsgálat, a vérkép, az, hogy egy tonna leletet atnezett (pco-s voltam), bekuldott ujakra, stb az volt 5000. Pesten. Most kismamagondozasként ugy, hogy barmikor hivhatom, kérés nélkul csinal kepet a babarol, mindig turelmes, amikor bajom volt a korhazban, ott is ott termett viszonylag hamar, és ugyanolyan kedves volt, mint maganrendelesen, tamogatja a homeos dolgokat, stb, igy hatezret fizetek.

Ahogy olvastam itt, kb 3-4-5 ezer videken, pesten az atlag 5-6 ezer, és néhány orvos hihetetlen sokat kér, akár 15 ezret is.

2008. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam rákszűrésen. Vagyis szerettem volna rákszűrést csináltatni.De a nőgyógyász elküldött, mivel még nem telt le az egy év.!!!!November 12.-én lesz egy éve , hogy voltam.Az utolsó két mensim barna volt, erről is kérdeztem, azt mondta, nem számít. És elküldött időpontot kérni, december1.-re kaptam...ezek után elgondolkodtam a magánrendelésen. Vagy pont így akarják elérni, hogy oda menjen az ember?
2008. okt. 29. 11:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Barátnőm is jött velem, neki meg a mellét felejtette el megnézni. Eddig megnézték azt is...
2008. okt. 29. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!