Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes ha ovulacio...

Melu25 kérdése:

Lehetek-e terhes ha ovulacio utan 9-10 nappal volt ''pecsetelesem'' vagyis a menszesz elott egy hettel, ez 3 napig tartott es az elso nap a jobb petefeszkem szurodott feszult, a homersekletem 37 fok ebredeskor minden nap?

Figyelt kérdés

viszont a melleim mar ovulacio utan iszonyuan elkezdtek fajni, feszulni, de most mar nem fajnak annyira csak egy kicsit, lehet hogy megis megfog jonni?

Tudom meg nem tesztelhetek, ilyenkor meg nem erdemes, de mar nagyon turelmetlen vagyok, varom a tanacsokat.



#pcseteles
2012. júl. 30. 00:05
 1/3 anonim válasza:
Várj még egy hónapot és ha nem változik akkor végezz egy terhességi teszet
2012. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első:Egy hónapot? :O


A cicifájás és a hő biztató,de a pecsételés nem biztos hogy a babával függ össze.Beágyazódás kezdetén szokott lenni pecsételés(nekem semmi ilyesmim nem volt) de ugye az 5-7 nap,így sokallom a 9-10-et.

Ha rendszeres a ciklusod várd meg a nem várt napját és tesztelj.Ha nem rendszeres,akkor a 14.dpo-n már tesztelhetsz.

2012. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat igen egy honap az sok. megvarom a menszeszem napjat s aztan tesztelek, koszi a tanacsokat
2012. júl. 31. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!