Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz ez? Ha ritkán vagyunk...

Igaz ez? Ha ritkán vagyunk együtt könnyebben lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ha valaki ritkán van együtt a párjával bizonyos okokból akkor nagyobb az esélye hogy könnyen teherbe esik.Azért lennék erre kíváncsi mert nekem a párom külföldön dolgozik és csak 3 havonta jár haza.Tényleg jó esély van arra hogy ha haza jön összejön a baba?NAgyon szeretnénk kibabócát!
2009. júl. 17. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Egy nő csak akkor tud teherbe esni,ha van peteérése.

Ez általában a ciklus közepe táján szokott lenni,de egyénenként változhat.Nem az a lényeg,hogy mennyire sűrűn vagytok együtt,hanem az,hogy jókor-e.Ha épen akkor jön haza a férjed amikor pé-d lesz és az az előtti vagy akkori napokban vagytok együtt jó esély van terhességre.

Máskor csekély az esély rá,de nem lehetetlen,mert előfordulhat spontán ovuláció is.

Sok sikert.

2009. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!! Pontoztalak természetesen felfelé! köszönöm.
2009. júl. 17. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem azt mondta az orvos, hogy kétnaponta az ideális. Sok sikert!!
2009. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ott a pont ...neked is köszi :D
2009. júl. 17. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Mindenféle képpen a peteéréskor legyetek eggyütt,és más napokban csak amikor jol esik nektek.
2009. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben ..köszönöm mindenkinek aki válaszolt
2009. júl. 17. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!