Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12-re nem várok, hogy vagytok?...

12-re nem várok, hogy vagytok? Éreztek valamit? Izguljunk együtt, osszuk meg a tapasztalatainkat, hátha könnyebben megy az idő!

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 11:21
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:

Szia!

én is 12-re nem várom!!!!

Tünetek???pár napja fájdogál a cicim,ma éjszaka kifejezetten fájt...a hasam is szurkálgat,de nem állandóan...a folyásom pedig...hát az alig van,de az inkább testápolós.Nagyon drukkolok!!!!Első lenne nálatok?:)

2009. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Nekem inszem volt, tehát tuti akkor volt a peteérés amikor "kell". A mellem fájdogál, inkább csak amikor hozzáérek, olyan mintha beütöttem volna. A hasamban olyan mindjárt megjön érzés van, tegnap szó szerint rosszul voltam, mert emellé az érzés mellé erős szurkálásokat is éreztem. A folyásom nemtudom, mert kúpot használok. Ja, és rengeteget alszom, folyton álmos vagyok. És igen, első baba lenne
2009. jún. 6. 11:27
 3/55 anonim ***** válasza:

Hát akkor nálad valószínűbb mint nálam...mi csak szimplán "próbálkozunk"..ő már a második lenne:)

Nagyon drukkolok neked!!!

Ja a cicis dolog nekem is olyan mint neked:)

...bár már 12-e lenne:D

2009. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
:) Gratulálok az első gyerkőchöz. A cicifájás nála is ilyen volt? Már volt 2 sikertelen inszem... aláiratták múltkor és azelőtt, hogy 5-10% esély van a sikerre. Most ezt nem. :)
2009. jún. 6. 11:36
 5/55 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom hogy már nem nagyon emlékszem,már 3 éve volt...azt hiszem nem volt semmi bajom,csak nem jött meg.Aztán a 4.napon teszteltem csak pozitívat.Előbb nem akartam,mert azt hittem "csak úgy"késik..

Viszont utána már szenvedtem:(Sokat hánytam...:S

De ha ti így rákészültetek akkor nagyobb az esélyed!!!Megérdemelnéd:)

2009. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
bár ha jól belegondolok,talán émelygős voltam!!!!de az is inkább akkor volt már mikor megkellet volna jönnie...
2009. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:

Én is 12-ére várom, 29-én volt peteérésem. Nekem is már a második lenne. Hát lesem magam én is, van is hányingerem, de szerintem ez tuti csak bemesélem magamnak. Az első gyereknél kb. az 5. hétig nem éreztem a világon semmit. A terheshormonok csak a beágyazódás után kezdenek működni, tehát a hányinger még nem lehet attól.

Egyébként az első terhességem alatt végig viszkettem, mindig mondtam is a dokinak, hogy gombás vagyok, de ő állította, hogy nem. Hát ennyit érzek most is, viszket, meg erősebb a folyás, de lehet, hogy most tényleg gombás vagyok? Mondjuk már vgy 3 éve nem voltam...

2009. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
:) Csak nem vagy az. Lehet, hogy ugyan azmint az első babánál volt.
2009. jún. 6. 11:55
 9/55 anonim ***** válasza:
Én kicsit kilógok a sorból mert 18-as vagyok, de már nagyon várom a tüneteket, és hogy tesztelhessek :) Egyedül testápolós folyást, és hasszurkát tapasztaltam... "várom" a hányingert is :D Jézusom, nem gondoltam volna hogy ilyet várni is lehet :D
2009. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Igen, én is örömmel hánynék, ha kell naponta többször is! :)
2009. jún. 6. 12:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!