Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes innom? A palástfű...

Érdemes innom? A palástfű teát iszom, mert azt olvastam, hogy jótékony hatása van. Viszont borzasztó szorulást okoz, mert végülis, enyhe hasmenés ellen is gyógyító.

Figyelt kérdés
A beágyazódást tényleg segíti annyira, hogy a szorulás mellett is igyam? Érdemes?
2008. máj. 7. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, hatásos. Viszont ez a mellékhatás nem valami jó. Ha nincs szükséged rá, akkor ne igyad.

Én tinktúrában használom.

2008. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is a tinktuart iszom, az nem okoz szorulast. Ti miota isszatok a teat/tinkturat?? Nekem ez a masodik honapom...
2008. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pár napja iszom csak. Elég székrekedős vagyok, de ettől nem lett semmi bajom. Sőt, azóta szorgalmasan látogatom az illemhelységet. Tehát ez valószínűleg egyénfüggő...
2008. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyál mellette aloe vera gélt.Az is nagyon jó!
2008. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!