Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon mi van velem? Baj van...

Vajon mi van velem? Baj van vagy baba van?

Figyelt kérdés

Nagyon rendszertelen a vérzésem,van hogy 28 napos van hogy 25 de legutóbb 40 napot késett.(változó)Folyásom normális...viszont van hogy kicsit több...gondolom akkor lehet peteérésem,tegnap testápoló szerű volt de ilyen még csak 1x volt hónapokkal ezelőtt most megint. Ha van vérzésem mindig normális és általában 6-7 napig tart.

Most 15.-re vártam volna de még semmi jel, hogy meg akarna jönni...Viszont az sem biztos hogy késik hiszen nincs állandó ciklusom...

(Megszakításos módszerrel védekezünk évek óta)

Régebben gyógyszert szedtem hogy beállítsam a vérzést ..de semmi változás... kb.egy éve cystám is volt.

Szerintetek mi lehet velem??? Vagy most terhes lehetek? /néha szédülök,émelygek ..néha néha reggel hányingerem van..és az étvágyam is igen nagy,viszont néhány napja reggelente evés után fáj a gyomrom/De más panaszom nincs.

Kérlek segítsetek!!!!!!!!!


2009. júl. 17. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy, de azért csinálj egy tesztet és abból biztosan kiderül.
2009. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp nődokihoz kéne menned és neki elmondani a "panaszaid".A rendszertelen menszi valaminek a jele(lehet bármi),és ha most babás is lettél akkor sem árt ha lát doki.Esetleg tesztelj előtte és úgy már tudod mondani a dokinak hogy ha poz. akkor azért jöttél ha neg akkor meg vizsgáljon ki.
2009. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!