Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Vajon baba vagy...

Mitől lehet? Vajon baba vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

aug. 16-án volt meg utoljára. Szept. 10-11-én volt egy kis pecsételő vérzésem. Elvileg 15-én kellett volna meg jönnie de még semmi. Néha görcsölök mintha meg jönne pedig nem szoktam meg szurkáló érzést érzek mostanában és a mellem is most el kezdett fájni. Mondjuk csak az egyiket érzem inkább.

Meg figyeltem mostanában h hirtelen gyomorégésem lesz és akkor minden szagra érzékeny vagyok de egy pillanat alatt elmúlik és az étvágyam is növekedett. Mondjuk ezek még mind nem jelentenek semmit ettől függetlenül még megjöhet.


2011. szept. 19. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Tesztelj egyet reggeli pisiből. Már kimutatná! Megy a drukk! :)
2011. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Babagyanús. Teszt!


(Nekem 14-én volt az utsó, és már egy hete tudom, hogy jön a baba... .o)

2011. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Huh egy kicsit most meg vagyok remulve bar nem bannam a babat. Hilnap elso dolgom lesz venni tesztet,bar nem elem bele magam mert mar volt ra pelda hogy ugy bele eltem magam,h tunetek produkaltam. Ezert is nem vettem eddig tesztet.
2011. szept. 19. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Majd írd meg az eredményt..
2011. szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teszteltél??
2011. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit mutat a teszt??
2011. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Negativ lett a teszt. :-(
2011. szept. 20. 17:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Még lehet, hogy késői peteérés miatt nem mutatja ki a teszt... Várj pár napot és tesztelj újra reggeli elsőből, ha nem jön meg. Megy a drukk! :)
2011. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h babas lennek, mar nem gorcsolgetek a cicim se faj. Nem tudom miert nem jon meg majd el megyek dokihoz..
2011. szept. 21. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!