Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Nem...

Demis kérdése:

Megnéznétek a görbém? Nem volt peteérésem, ugye? . Ez az első hőmérőzős hónapom.

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 31. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt, de hátha itt nálam okosabbak mondanak neked valami biztatót:)
2012. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak akkor azt nem értem, hogy miért nem jön meg?? 27-28-án kellett volna..a hasam sem fáj, semmi mensi szerű tünetem nincs. Azóta együtt is voltunk a párommal, és én úgy tudom, hogy akkor kb másnap meg is jön
2012. júl. 31. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig kb. 31 napos a ciklusod? Lehet, hogy mégis volt peteérésed, talán egy tesztet megér. Ha megengedsz még egy megjegyzést, szerintem mindig ugyanabban az időben kellene mérned, mert az nem jó, ha egyszer nyolckor, máskor meg hatkor méred. Drukkolok!
2012. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez így van ! Mindig a reggeli felkelésnél kel az ágyban megmérni!(Én így csináltam)De ez nem lesgyanús...Ha terhes lennél a fogantatás napjától elkezd emelkedni a testhőd,mert ugye dolgozik és olyan 36,7 és 37 körül(,bár már nem emlékszem pontosan) stagnál.
2012. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volt peteérésed mert túl alacsony a hőd.De így nem lehet görbét vezetni hogy hol méred hol nem.Mérd minden nap mert így nem fogod tudni pontosan mikor lesz ovud.Ez így jóformán semmit sem ér.
2012. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megjön, akkor majd kiderül. Elég kétesélyes görbe.

Nekem is van egy hasonló, és tutira tudom, hogy volt peteérésem.

[link]

Itt nekem is összevissza volt a hőm a ciklus második felében, pedig megvolt az ovu tutira.

Pedig az előző ciklusaimban nem így nézett ki a görbe:

[link]


Szóval ha maximum 7-8 napon belül megjön normálisan, akkor akár lehetett is vou.

2012. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egyébként elég alacsony az alaphőd, vizsgáltasd ki a pajzsmirigyed!
2012. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
voltam dokinál, és azt mondta, hogy 1 év sikertelen próbálkozás után kezdenek kivizsgálni, addig nem. De ősszel már esedékes lesz..
2012. júl. 31. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!