Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e következmény?

Lehet e következmény?

Figyelt kérdés

Barátommal lefeküdtem. Nem első alkalom... Nem használtunk óvszert, mivel menstruálok, ma van a 3. napja. De még így is kívántuk az együttlétet. Először csak simogattuk egymást. Akkor ő elélvezett, de elküldtem, hogy mossa meg magát ott. :) Fő a biztonság alapon.. :) Egy 20 perc tutira eltelt, majd lefeküdtem vele... Lehet-e ebből valami következmény? :/


16/L


2009. júl. 17. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

hát, te könnyen kaphattál valamilyen fertőzést, mivel menseskor egy nyitott seb van ott lent tulajdonképpen. el is élvezett benned? mert bár menses alatt nagyon kicsi az esélye a teherbe esésnek, ennek ellenére a volt padtársam így lett meg a szüleinek...szóval ha elment benned, nem ártana, ha majd csinálnál egy tesztet a mensid után bő 1 héttel.

ha legközelebb mensi közben kerül sor szexre, azért húzzon csak fel egy gumit a barátod.


20/L

2009. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ment el bennem. Az kéne még. :/ És a barátomnak nincs semmilyen fertőzése, elsők voltunk egymásnak. Bár itt van, hogy nem tudom. De nem mondta, hogy lett volna bármiféle gondja előttem. Direkt figyeltünk, hogy még véletlen se menjen el bennem, mert oké, hogy menstruáció alatt vagyok, de akkor is van esélye annak, hogy teherbe essek.
2009. júl. 17. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
A menses alatt szexnél van egy olyan rizikó, hogy hamarabb össsze lehet szedni fertőzést, mivel valamennyire nyitva van ilyenkor a méhszáj. Még ha nem ment el benned, akkor is kellett volna óvszert használni.
2009. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ajjhhh. tiszta hülye vagyok:S:S:S:S kellett nekem engedni... :S:S:S kísértem a saját sorsom.. hihetetlen:S:S:S és ha fertőzésem van, az viszketéssel járhat, igaz?

ha NEM ment el bennem, akkor nincs esélye a terhességnek, ugye?

2009. júl. 17. 21:48
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, én voltam a hülye. Ilyen se lesz többet. Vagy vele, vagy sehogy!!! :/ ezt tudtam, és mégis.. :S hiheteetlen:(:(
2009. júl. 17. 21:49
 6/11 anonim ***** válasza:

előváladék is tartalmazhat spermiumot, szóval a teherbeesésnek BÁRMIKOR megvan az esélye, ha nem szedsz tablettát vagy nincs fent gumi vagy bármilyen védekezési módszer(és ugye van akinek ezek mellett is becsúszik..). azonban a mensi az esélyeket eléggé lecsökkenti nulla közeli állapotra. ha nagyon izgulsz, akkor mensi után 1-1,5 héttel tesztelj.


első válaszadó

2009. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor tutira megtudom, hogy van e gond, avagy nincs? :/
2009. júl. 17. 21:53
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem így sem lesz gond, mert az valami csodával határos mód lenne, ha így esnél teherbe, de komolyan :D

a biztonság kedvéért, hogy megnyugodj, tesztelj. a fertőzés meg, ha valamit véletlenül sikerült összeszedni, annak előbb utóbb lesznek tünetei, de ez sem történik meg mindenkivel, hogy elkap valamit. szóval, várd ki a mensid végét és figyeld a tested. ;)

2009. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jajj, nagyon köszönöm :/:/:) remélem nem lesz semmi gond:/ én is tiszta bolond vagyok. Védekezés nélkül...:S SOHA TÖBBET :S:S:S:/ még1x köszönöm *-*
2009. júl. 17. 22:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha vége a mensesnek, akkor figyeld, hogy nincs e bőségesebb folyásod, viszketés, ha van, nagyon hamar ki tudod kezelni. Szó sincs róla, hogy azt feltételezném, hogy megcsalt a barátod, hiszen írtad, hogy elsők vagytok egymásnak, de nem kell megcsalás a bacikhoz. Ha csinálsz egy terhességi tesztet, akkor az kimutatja, hogy terhes lettél-e, de elég kicsi az esélye. Óvszer szükséges, főleg azért, mert mint látom nagyon fiatal vagy még, gondolom a barátod is, és valószínű még nem terveztek gyermekáldást:) Nem kell idegeskedni, az ember mindig tanul valamit és legközelebb biztos, hogy odafigyeltek.
2009. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!