Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik DUPHASTONT szednek mit...

Akik DUPHASTONT szednek mit mondanak erre?

Figyelt kérdés
6 hónapja, rendszeresen szedek duphaston 2x1 szemet 10 napig, megvonásos menstruáció meghozására, mert nélküle nincs sajnos menstruációm. E mellett 4 hónapja szedek metformin 850-et napi 2x1-et. 1 hete szedtem be az utolsó szem duphastont és még sehol semmi, de még menstruációra utaló jel sincs, semmi görcsölés, semmi barnázás, semmi. Csak annyit vettem észre, hogy a mellem elég gyakran viszket, a mellbimbó körül, és a mellbimbó érzékeny mind a két mellemen, és néha nagyon fáj a derekam mostanában. Az orvosom jelenleg nyári szabadságát tölti, ezért várok még vele. Tesztet meg azért nem veszek, mert van petefészek, és méh cisztám is, és e miatt fordult már elő téves pozitív tesztem. Nem tervezett baba lenne, de mind ketten nagyon örülnénk neki :) Ha valakinek van ilyen tapasztalata, ossza meg velem. Ha ezen a héten nem jön meg, akkor bejelentkezek az sztk-s orvoshoz, hogy biztosat tudjak. Azt elfelejtettem írni hogy inzulin rezisztenciám van, és 5 hónapja tartom a diétát és a gyógyszeres kezelést, a tornát viszont hanyagolnom kell, mert a ciszta rossz helyen van, és a doki fél attól, hogy kipukkan, vagy összecsavarodik. Még egyszer köszi a válaszokat.

2012. júl. 31. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is szedem s duphastont már 6 hónapja... Az elmúlt 3 kúra alatt már az utolsó 2 napon barnáztam, ez tartott 5 napig, majd 1 nap semmi, s azután 5-7 napig rendes menstruáció...

De az azelőtti kúra (a 3 kúra előtti) alkalmával 27 napig nem volt semmi, már biztosra vettem, hogy terhes vagyok, mert a doki azt mondta, hogyha 14 napig nem jön meg, akkor biztos baba. Hát a teszt a 26. napon negatív volt, s másnap meg is jött. Amúgy akkor több terhességi tünetem megvolt (mell feszülés, gyomorégés, hányinger, fáradtság, puffadás), s csak a pofáraesés maradt... Azóta meg ez a furcsa "ciklus" van. Mindegy, szerdán megyek a dokihoz, hátha okosabb leszek...

2012. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!