Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt így valaki? Clostit...

Volt így valaki? Clostit szedtem 3. naptol aztán uh-n figyelt peteérés voltunk is egyutt. Duphastont szedek és kb.16. án kellene nemmegjonni de van folyásom. Nem sok de sotétebb. Csináljak tesztet szerintetek? Mutatna már valamit?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Még ne csinálj tesztet, még túl korai.

Várj 16.-áig, ha akkor nem jön meg, na akkor tesztelj.


Drukkolok nagyon!

2012. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon koszi:)kicsit félek mert már ha jelentkezik ilyen folyásos mindenféle:(
2012. ápr. 10. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem ogy félsz, viszont ha most ilyen korán megcsinálnád a tesztet és az még nem tudna semmit kimutatni ( mivel még a legjobb esetben sem tudja ennyire korán kimutatni a szervezetedben lévő hcg-t a teszt), csak el fogsz keseredni, pedig lehet hogy már lakik benned valaki.


Most épp itt van előttem egy Clearblue teszt, ez azt írja hogy már a menstruáció esedékessége előtti 4. napon használható terhesség megállapítására. Viszont nagyon nagyon apró betűs résznél oda van írva hogy ilyen korai szakaszban csak az esetek 53%-ában mutatta ki a terhességet. Ahogy közeledett a nem várt menstruáció napja ez a % esély úgy nőtt.


Fel a fejjel!!!

2012. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van.Talán hamar kezdtem dilizni mert csak reggel volt ilyen folyás most is van de sárga tehát nem barna vagy ilyesmi(bocsi a részletekért):)
2012. ápr. 10. 11:23
 5/7 A kérdező kommentje:
elmult a pecsételés:)nemfáj semmim:)bizokodom:)
2012. ápr. 10. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök! ;-)
2012. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aranyos vagy koszi.éppen beszélgettem a fiammal és olyan eros szédulés kapott el hogy le kellet fekudnom egy kicsit.már jobban vagyok:)
2012. ápr. 10. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!