Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit szoltatok mikor a...

Ti mit szoltatok mikor a férjetek nem volt hajlandó elmenni spermavizsgálatra?

Figyelt kérdés
Nekem megigérte h elmegy,és becsapott,mert nem akar.Ti h éltétek ezt meg végül mi lett a baba projecttel?
2012. júl. 31. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor mi kezdtük a kivizsgálásokat, az én férjem is idegenkedett a dologtól. Először próbáltam szép szóval, hogy ne érezze "kényszernek", de csak nem akarta a spermavizsgálatot, mert közölte, hogy vele minden rendben. Aztán amikor szép szóval nem ment, mondtam neki, hogy oké, döntse el, hogy akar gyereket vagy sem és ha akar, akkor húzzon el spermavizsgálatra. Illetve elmagyaráztam neki, hogy nekem nőként mennyivel rosszabb dolgokon kell átmenni a babaprojeck érdekében, úgyhogy befoghatja. Végül elment. Kiderült, hogy nála is van egy kis bibi . Azt rendezték a dokik. A sokadik inszemre meg már úgy mentünk, hogy még poénkodtunk is azon a "kis helyiségen", ahol neki a spermát le kell adnia.... Szóval, szerintem mond meg a párodnak, hogy az Ő spermavizsgálata kutya füle mondjuk a te HSG-hez képest és ne cirkuszoljon, hanem ha gyereket akar, akkor legyen már férfi és ne kisfiú.....
2012. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A férfiak nagyon büszkék,és nagyon félnek attól hogy kiderülhet Ők a "hibásak" azért mert nincs baba még.Ők ezt nagyon rosszul élik meg ha tényleg kiderül hogy nincsenek rendben a kis katonák.Valahogy meg kell értetni velük hogy ez nem baj ha így van is,ezen lehet változtatni stb.
2012. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bennem felmerülne, hogy akkor most ő akar-e egyáltalán gyereket, ha ennyire nem képes érte. Komolyan. Ahogy az első írta, ha gyereket akar, akkor legyen férfi. Mi az, hogy nem akar???? Azt hiszi, hogy te jókedvedből jársz nőgyógyászhoz? Meg majd leányálom lesz kihordani a ygereket, meg szörnyű fájdalmak közt megszülni, és aztán hónapokon keresztül 2 órákat aludni??? Szerintem felháborító, hogyha egy férfi így áll hozzá! És még sajnáljuk őt, hogy neki mennyire sérti a büszkeségét még a feltételezés is, hogy esetleg miatta nem sikerül a baba. Ja, hogy elkésett a felvlágosításról, amikor mondták, hogy a gyerekhez a férfi is szükséges?!
2012. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!