Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mestruaciom előtt 5 nappal...

Kiki1000 kérdése:

A mestruaciom előtt 5 nappal voltunk együtt a párommal, Lehetséges a terhesség ha 30 napos a ciklusom?

Figyelt kérdés
Van hogy időközönkét átprogramálja magát egy pár nappal hamarabbra vagy későbbre (ugy három havonta). Az együtlét után egy nappal fura alhasi feszulést éreztem de csak könyedebbet amit meg most is erzek néha, a mellem is feszül. Most nem tudom, hogy ez vajon beágyazodásos tünet, mert olvastam, hogy van aki érzi elég hamar, vagy mestruációs tünet. Eddig amugy nem vettem észre, hogy mestruáció előtti napokon lenne barmiféle fájdalmam is, mindig csak első nap voltak fájdalmaim és akkor sem mindig. Szerintetek van esély arra, hogy ebből terhesség lesz?
2012. aug. 1. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Lehet, hogy előbb fog megjönni, vagy most valamiért jobban érzed, esetleg túl sok sós ételt ettél, és ez fokozta a vízvisszatartást, ettől feszülnek a melleid... De a menzesz előtt 5 nappal nem valószínű, hogy teherbeestél, de lehetséges, viszont akkor meg még nem érezhetnél semmiféle tünetet. Úgyhogy ez most szinte biztosan nem az!!!
2012. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valoban nem sok az esély ebben az esetben, viszont engem ami zavar az az, hogy mivan ha most programálja át magát, mert szinte mindig változtat úgy két havonta, és akkor tulajdonképp időszeru is. És ettől olyan kiszámithatatlannak találom a dolgot, még soha nem volt ilyen jellegü problémam, hogy ezzel alaposabban foglalkozzam. A nőgyogyászom szerint nem gond az, hogy át programál néha.
2012. aug. 1. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehetséges. Ahhoz, hogy akkor teherbe ess, több mint egy héttel kellene "átprogramozódnia". És 1 nappal utána amúgy sem lehet még beágyazódási tünet, mert a beágyazódás a fogantatást követően kb. 7-10 napon zajlik, semmiképpen sem másnap. Hacsak nem voltatok korábban is együtt, mert akkor abból lehetséges terhesség, és beágyazódás is, de a szóban forgó együttlétből tuti nem.
2012. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hamarosan kiderül de nagyon türelmetlen vagyok, ezzel kapcsolatban.
2012. aug. 2. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!