Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok tudtok nekem segíteni?

Lányok tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Pár napja vezetem a görbémet de nem nagyon kólintok hozzá hiába nézegetek a neten görbéket mivel 2 egyforma görbe ugye nincs!!!A kérdésem pl.ebből már megállapítható az alaphőm?Julius 6-án volt a menszeszem kb.mikorra várható a pé-m!Mi az a függőleges és viszintes vonal amit behúzott!!!!Bocs a sok kérdésért de tényleg nem tudom!!!Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 18. 06:29
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja bocs a link lemaradt!:):):)

[link]

2009. júl. 18. 06:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem március 19-én volt az utolsó mensim első napja és április 2-án fogant meg a baba.Biztosra tudom, mert akkor voltunk együtt, védekezés nélkül.Kb: úgy a mensit beszámítva 2 hét a fogantatás ideje. Antibiotikum esetleg befolyásolhatja a peteérést.
2009. júl. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A vízszintes vonallal az alaphődet jelzi, afüggőleges pedig az ovulációt.Sajna nem mindig jó helyre húzza, neked szerintem még nem volt. Hány naposak a ciklusaid?


Ált. ovuláció után 14 nappal kell megjönnie, vagy nem.

Ki, hogy szeretné.

Vezesd tovább, hamar kitapasztalod mi, hogy van.

2009. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is még érésben van a tüsző. Ha ezután leesik, majd megugrik a hőd akkor lesz tüszőrepedésed, de lehet, hogy csak megugrik 3-4tizedet, nem mindenkinél esik le előtte a hő.
2009. júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár a 10. cnapra is tehető lenne a pé,de ahogy néztem,az előző ciklusod 29 napos volt,tehát valószínű mégsem az volt,akkor még most lesz.
2009. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a ciklusom 28-29 napos és pontos általában!Akkor ezek szerint még nem volt pé-m?És kb.mikor akciózzak a baba érdekében?A ciklus.hu szerint 23-án kéne!
2009. júl. 18. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:
2 naponta tessék egymást szeretni,akkor tutira elkapjátok:)Utsó voltam:)
2009. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!