Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint egy hete jött meg....

Több mint egy hete jött meg. Csináltam 2 pozitiv tesztet tüneteket mégse érzek. Első gyereknél fájt nagyon a cicim, most nem fáj. Semmi jelét nem érzem, ez normális?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem semmilyen terhességi tünetem nem volt, csak reggel kv-t nem tudtam inni jópár hetesen :)
2009. júl. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális dolog nagyon az elején lehetsz. Bár azaz igazság, hogy amíg az orvos nem igazolja a terhességet, addig más is lehet. Olvasd el a teszt dobozában a tájékoztatót, mert akkor is pozitív eredményt mutat, ha valamilyen nőgyógyászati eltérés lehet, méhben, petefészekben. Valószínűleg nem erről van szó, de keresd fel mielőbb a nőgyógyászt és feltétlenül jelezd felé, hogy ha terhes vagy mi a szándékod megtartod-e vagy sem még a vizsgálat előtt, ugyanis máshogy vizsgálják azokat, akik meg szeretnék tartani a babát.
2009. júl. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt, gratulálok! Ha pozitív a teszted, akkor terhes vagy, a tünetek általában a 6-7 hét környéén jelentkeznek, de minden terhesség más. Nem tudom hogy az előző válaszoló miért feltételezi hogy nem akarod megtartani a babát, mindenesetre gratula és minden jót nektek!

21 hetes + 20 hós

2009. júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális. Én is a második babámat várom és semmilyen tünetem nincs eddig, a 9. hétben vagyok.

Az első babánál már az elmaradt mensi után nagyon fájt a mellem, illetve a hasam is görcsölgetett enyhén. Más tünetem akkor sem volt, most még ezek is elmaradtak.

Nah jó, az elmúlt héten már igénylem a délutáni alvást és gyakrabban járok pisilni.

De az első terhességnél nem csak a délutáni alvást igényeltem, hanem az egész első trimesztert át tudtam volna aludni, ha lehetett volna.

Gratulálok!

2009. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha volt menzid, az nagyon nem normális. Nem akarlak megrémíszteni, de menj el dokihoz. Nekem az mondta, ha terhesség elején is van valaki, a vérzés vetélést jelent. Nekem ez így sehogy nem áll össze, hogy volt menzi aztán terhesnek hiszed magad. Drukkolok nagyon hogy sikerüljön, de minél hamarabb menj orvoshoz!
2009. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!