Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm után 4-5...

A menstruációm után 4-5 nappal voltam együtt a párommal 17. én megszakításos közösüléssel a peteérésem 23. ka felé volt lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A terhességet csak akkor lehet teljesen kizárni, ha egyáltalán nem szexelsz. Minden más esetben, időpontban, védekezési móddal IGEN, lehetsz terhes. Menstruáció ALATT is lehetsz terhes, de kisebb az esélye, mint peteéréskor.

Bármikor lehet SPONTÁN PETEÉRÉS.

A megszakítással védekező nők 35%-a, vagyis minden 3. 1 éven belül teherbe esik. Az óvszerrel védekezők közül minden 10-edik. Tablettával védekezők közül minden ezredik.


A válasz tehát: igen, lehetséges, de biztosat csak 2 hét múlva elvégzett terhességi teszt fog mutatni.

2012. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem menzesz utan 2 nappal volt peteeresem. Most 39 hetes vagyok. Tehat igen,lehetsz terhes.
2012. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!