Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felfáztam pont peteéréskor....

Felfáztam pont peteéréskor. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Tegnaptól holnapig van peteérésem, úgy számolom, de nagyon felfáztam, este alig éltem. Ma már kicsit jobb, de beszedtem egy csomó mindent, amit ilyenkor szoktam. Holnapig biztosan picit jobb lesz, de nem tudom hogyan tovább. Egyrészt fájna most, másrészt nem-e ártanak a gyógyszerek.

Mit gondoltok?


2012. aug. 2. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fáj, akkor ne csináld. De ha nem fáj, akkor hajrá, a gyógyszer biztosan nem ártana a bébinek.
2012. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Képzeld, nekm állandóan ez a gondom az elmult 4 hónapban, mire rájöttem hogy én nem is felfázok hanem Peteéréskor ilyen tüneteim vannak.

Abból jöttem rá, hogy nem csíp, és fáj, hanem csak ingerem van a mosdóba menni, nem tudok produkálni. És inkább a hasam fáj. 1 napig tart. Az orvos is megerősített hogy nem látja jelét fertőzésnek.

2012. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja még annyi hogy én ijenkor mezei zsurló teát iszok, és egy csésze már hatásos nekem.:) Az nem árthat a babának szerintem. Mi is próbálkozunk.
2012. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem csip és ége, szóval felfáztam, de köze lehet a peteéréshez, mert nekem sem először van pont ilyenkor. Olyan dühös vagyok....
2012. aug. 2. 13:34
 5/8 A kérdező kommentje:

Vettem zsurtlóteát, hihetetlen milyen hatása van, szinte teljesen elmult a felfázásom. Köszönöm szépen!

De lehet hogy ma még nem használom ki a peteérést....

2012. aug. 3. 07:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon szivesen. De csak egyszer idd, és mellé sok folyadékot, mert vizelethajtó hatása van..

Nekem mindig bevált, örülök ha tudtam segíteni.

Közbe utánnanéztem, és aztmondják a medvetalp vagy mijen teának is hasonló a hatása.

Ja meg azt olvastam, hogy azért lehetséges ez a tünet mert babát szeretnénk és ilyenkor peteeérés közben többet szerelmeskedünk, ami megterheli a hólyagunkat és ezért lehet ez a tünet.

Sok sikert azért.

Üdv.K.

2012. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lehet valami a felfázásos tünetek és a gyakori együttlétek összefüggésében.

Mégegszer köszönöm, remélem még holnap időben leszünk, mert ma még azért nem érzem tökéletesen jól magam és nem szeretném, hogy a cél az élvezet kárása menjen :)

2012. aug. 3. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:
:D
2012. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!