Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párommal ritkán tudunk...

Ha a párommal ritkán tudunk együtt lenni mert 2 havonta jár haza egy hétre és esetleg pont nem peteéréskor van itthon attol még van eselyem teherbe esni?

Figyelt kérdés
Mert szeretnénk babát csak a férjem külföldön dolgozik!
2009. aug. 24. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Esély természetesen mindig van :) A legfontosabb, hogy egymásért legyetek együtt, ne a baba miatt, akkor biztos vagyok benne, hogy sikerül, ma is írta egy hölgy, hogy neki is így jött össze, hogy a párja miatt voltak együtt, nem nézte a peteérést, nem mérte a hőjét és hopp babás lett :). Nagyon szurkolok nektek!
2009. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm..nem csak a baba miatt vagyun együtt csak most gondoltuk ugy hogy ha jönni akar a babó akkör részünkröl nincs akadály...nagyon szeretjük egymást és jo lenne a baba...de türelmesek vagyunk csak kiváncsi voltam máskor is van e esély vagy csak leginkább peteéréskor! kösszönöm a gyors választ!!
2009. aug. 24. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, örülök, hogy segíthettem :):)
2009. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A peteérés előtti napokban is van esély bőven. De a peteérés után egy nappal az esély már gyakorlatilag nulla.
2009. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :D:D:D
2009. aug. 25. 06:58
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Én nem figyeltem a peteérésem, nem méregettem a hőm, igazából nem görcsöltünk a dolgon, mégis rekord idő alatt sikerült megfogannia a babánknak. Leálltam a gyógyszerrel, kivártam a javasolt 3 hónapot, amíg kiürül, és rögtön a következő menszeszem már ki is maradt. Azok a barátnőim, akik mindenféle méréseket alkalmaznak, meg akkor "rántják" magukra a párjukat, amikor az állítólagos peteérésük van, azoknál a mai napig semmi... Legyetek együtt, amikor jól esik, szeressétek egymást, romantikázzatok és meglátod, sokkal hamarabb megfogan! Sok sikert! :) - egy 4.hónapban lévő kismami
2009. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm ...amennyit lehet együtt vagyunk :D de most ugy néz ki lessz másik munkája és igy nem 2-3 havonta lesz egy hetünk együtt lenne és szertgeni egymást :D:DD
2009. aug. 25. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!