Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy terhes lehetek?

Létezik hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Kedden megjött, de csak két napig tartott azóta csak barnázok. A melleim meg vannak duzzadva és egy kicsit fáj is. Mert szerintem még korai lenne a peteérés, vagy nem tudom hogy mi lehet ez.
2009. júl. 18. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pontosan így voltam, de sajnos nem vagyok terhes:(Pedig bíztam benne.

nekem peteérést gyanítanak(hiába korai),majd most megyek uh-ra.

2009. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet,az a biztos.Terhesség alatt is előfordulhat menstruáció szerű vérzés,ami nem jár vetéléssel.Így ezt senki nem fogja tudni itt megmondani,csak egy teszt,vagy ha elmész nőgyógyászhoz.
2009. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem eleve ilyen a menszim. 2 napig erős, sok vérzés utánna már szinte csak barnázás. Mindenképpen vegyél egy tesztet, aztán meglátod mi lesz.


Egyébként az a 2 nap normális, erős, megszokott vérzés volt?

2009. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt erős vérzésem és nekem nem szokott barnázás lenni.
2009. júl. 18. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Mivel nem volt erős vérzésed gyanakodhatsz a babára. Mindenképpen vegyél egy tesztet! Szurkolok, hogy úgy alakuljon ahogy te szeretnéd!

2009. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet baba mert a szervezeted emlékszik a menszire. Egy tesztet megér minden képpen.
2009. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanigy volt és a doki megállapította, hogy nem repedt meg egy tüsző és cisztává alakult. Ezért nem véreztem rendesen, csak barnáztam kb 2 napig. :(
2009. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!