Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lekötött petevezetékekkel is...

Lekötött petevezetékekkel is ugyan az az eljárás a lombik-programnál, mintha meddő lennék?

Figyelt kérdés
Miskolci Káli intézetben érdeklődtünk,de nagyon drága,,,lehet máshol is érdeklődni?
2012. aug. 3. 04:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha leköttetted a petevezetőidet, akkor örülj, ha egyáltalán pénzért csinálnak neked lombikot.
2012. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindenhol nagyon drága, mert nem finanszírozza a tb. Előttem szólónak: azért ez egy kicsit durva volt!! Mi az, hogy örüljön, hogy egyáltalán pénzért megcsinálják neki??? Még nem hallottál olyan élethelyzetről, amikor változnak a dolgok??? Az embernek joga van meggondolni magát!
2012. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
NEM én köttetem le,3 császár után,az orvos döntött így!köszönöm a választ!!
2012. aug. 6. 09:00
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha az orvos leköttette, akkor gondolom, h nem javasolja neked a terhességet egészségügyi okból..

Bocsánat, csak nem egészen értem.

2012. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2004-ben 3 császár után,az orvos azt mondta,3 császár után,30 év felett lehetőség van a lekötésre,aki szült,az tudja ,hogy elég nehéz a vajúdás utolsó órája,így nyilván azt gondoltam,nem kell több gyekőc,így beleegyeztem a lekötésbe,azóta eltelt 8 év,és anya szívem,és persze a párom is szeretne még egy kicsi babát,dehát lekötve nincs esély,ezért gondoltunk lombik-programra! én csak úgy gondoltam,hogy lehet,ilyenkor más lehet a "menete" a dolognak,hisz én 3 szor szültem,a párom is egészséges,tehát,nem tudhatom kell e pl.hormon injekcio...
2012. aug. 6. 20:29
 6/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Igen, az eljárás teljesen ugyanaz, hiszen meddő vagy már. A különbség csupán az, hogy nektek ki kell fizetni. Stimu mindenképpen kell, mert ilyenkor nem elég egyetlen petesejt, a cél, hogy minél több legyen, sok minden történik velük a beültetésig, és még akkor sem biztos a siker, ha már a pociban van az embrió.

A lombik mindenhol drága, apró különbségek vannak csak az árban.

2012. aug. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát.. én tudom, milyen egy lombik.. ha lenne 3 gyerekem, sose mennék lombikbébi-centrum közelébe, az is biztos! Rengeteg macera és veszélyes is. Gondold át..
2012. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szeintem annyira sok veszély nem lehet benne,egy gyermekért minden "macera" megéri,sok bántó üzit kaptam privátba,nem értem,én kérdeztem,mert azért van ez az oldal,de nem gondoltam,hogy rosszakaró emberek is vannak itt!!én anya tipus vagyok,nem engem kellene bántani,aki húúú 3 gyereke van és még akar,,,hanem azt,aki elveteti magzatát,megöli újszülött babábáját!de volt hasznos infó is,azokat köszönöm szépen!további szép napot!
2012. aug. 9. 09:00
 9/13 A kérdező kommentje:
úgy döntöttünk megpróbáljuk!kértünk is időpontot a Káliba!
2012. aug. 9. 09:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem bántani akartalak, cska tudom, mivel jár egy ilyen kezelés. Sok sikert!
2012. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!