Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek Orvoshoz? A...

Linduci kérdése:

Mikor menjek Orvoshoz? A többi lennt.

Figyelt kérdés

Júlis 6-án volt meg utoljára azóta semmi a ciklusaim 22-24 naposak általában ma reggeli első vizeletből erös pozitiv lett mikorra kérjek idöpontot hogy már láthasson a doki valamit?

[link]


2012. aug. 4. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó menzeszed alsó napjához viszonyított 6-8 hét! Akkor már lesz szívhang! Előtte is elmehetsz, de akkor is aggódsz egy sort :) Utána mehetsz a védőnőkhöz kiskönyvért!

Gratulálok

2012. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
alsó = első :)
2012. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gratulálok.


28napos ciklusoknál a 25.napon lett pozi a tesztem.

A vérzés kimaradása után 2nappal voltam,akkor már látta petezsákot.

A 6.hét második felében pedig már volt szívhang.

2012. aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Júli 6-hoz adj hozzá 6 hetet és akkor már biztosan lesz szivpulzalas es a baba is par mm-es akkr mar:)

Gratulalok!:)))

2012. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én dokim nekem azt javasolta, hogy ha pozi a teszt, menjek. Nem fog még szívpulzálást mutatni, és ettől nem is kel megijedni, de azt meg tudja mondani, hogy hol kezd el beágyazódni, és az is megnyugtató, ha az ember tudja, hogy jó helyen van, és fejlődhet nyugalomban. Hallottam már olyat, hogy leszúrták a kismamát, amiért korán ment, de az én dokim ebből a szempontból más. Ha neked is rendes, menj mielőbb, megnyugtató híreket kapni, szerintem :)
2012. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a gratulációkat is :)
2012. aug. 4. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!