Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan hölgyek válaszát szeretn...

Olyan hölgyek válaszát szeretném, akik hasonló problémával küzdenek. Az olyan válaszok nem kellenek akik azt írják, h. menjek el orvoshoz, mert az kizárt. Bulimiásan is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Olvastam pár kérdést ezzel kapcsolatban, de igazából egyikben sem találtam megfelelő választ. Segítsetek kérlek.Ha teherbe esnék többet nem csinálnám.
2012. máj. 6. 20:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen lehetel terhes. De ha babát szeretnél akkor nagy változtatásokat kell tenned érte.
2012. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz.
2012. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, csak megvan az a veszélye hogy nem fogsz leállni mivel ez egy betegség és nem szokott egyik napról a másikra elmúlni.múltkor láttam egy dokumentumfilmet anorexiás terhes nőről, hát nem volt egy happy ending story.
2012. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Igen, lehetsz terhes. Már amennyiben menstruálsz. Ha már nincs menstruációd,akkor csinálj tesztet.Lehet, hogy a szervezeted kimerült és azért nem jön meg. Tehát teherbe eshetsz, de a bulimia okozhat meddőséget.
2012. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Eddig még mindig volt menstruációm.
2012. máj. 6. 21:28
 6/22 anonim ***** válasza:
Akkor teherbe eshetsz. Más kérdés, hogy ha nem gyógyulsz meg akkor a baba meddig bírja.
2012. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tudom h. ez furán hangzik, de ha teherbe esnék, tényleg abbahagynám Én nem vagyok olyan drasztikusan bulimiás, h. megeszek egy tányér levest és futok hányni.
2012. máj. 6. 21:36
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
ez a 10. ilyen kérdés, már kicsit unalmas! méghogy csak "kicsit" bulémiás :) és ilyen nő akar gyereket?! :)))
2012. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ha unalmas, akkor nem is kellene hozzászólnod. Böngéssz máshol ha ne érdekel.
2012. máj. 6. 21:52
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak idegesítő,hogy egy ilyen nő miért akar gyereket? Más minden karosat mellőz az életéből mikor mar elkezdi tervezni a babát,valaki meg a kávét is. Erre te úgy szeretnél teherbe esni hogy napi szinten hanytatod magad? Hogy szeretnél egy kicsi babára felelősséget vállalni,ha meg magadra sem tudsz?
2012. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!