Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján reggel pozitív...

Nemvárt napján reggel pozitív ovuteszt lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan erős mindkét vonal, nem volt itthon terhesteszt, úgyhogy azzal csináltam.

2012. aug. 4. 08:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is szorítok! Mostmár valakinek sikerüljön! :-))))
2012. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

1. válaszoló voltam, aztán a 9.

Nekem sikerült, pozitívat teszteltem:) Én jóstesztet már nem nézek, csak a jeleket figyeltem! És megvan, itt fejlődik az én kis drágám:) Nagyon -nagyon szorítok hogy neked is sikerüljön!!!! Ha most mégsem, nem szabad elkenődni, jönni fog az a baba!:)

2012. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
gratulálok!!! milyen tüneteid vannak? nekem is késik :)
2012. aug. 7. 18:28
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező? Megjött? Vagy baba lett?
2012. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
begörcsöltem és megjött..
2012. aug. 11. 19:28
 16/19 anonim ***** válasza:

Kitartás lányok!!! Nekem mivel ugrál a ciklusom, akár már 3 napja is meg kellett volna jönnie (23 napos ciklus), de ha a jövő hét végén jön meg, akkor se késő (31 napos ciklus). Mondjuk a kalkulátorok kedd-szerdára teszik. Majd meglátjuk. Múlt hónapot végigböngészve a netet, fórumokat és agyalva töltöttem, majd minden terhes tünetem jelentkezett, erre 7 nappal előbb megjött... Sőt, még az is görcsösen, barnásan, furán és 3 napig se tartott. Persze nem volt baba.

Most igyekszem nem agyalni (csak 90%-ban sikerül) és várni a csodát aminek jönnie kell! :)

Kívánom, hogy mindenkinek úgy alakuljon ahogy azt a legjobban szeretné!

2012. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

egyik hónapban 1,5 napra jött meg kb de hiába teszteltem még rá 2 hétre is negatívat mutatott aztán köv. hónapban mikor nem vártam éreztem h görcsölök és óránként szaladtam a wc-re h na most jött meg...aztán 1 napot késett csak úgy csináltam egy tesztet azzal a gondolattal h na bumm max. még 1 negatív hát nem az jött ki hatalmas meglepetésemre...és ki lett számolva h amikor az a 1,5 naposom volt akkor jött össze előtte való este, én meg mindig a peteérést számolgattam meg ilyenek és mégsem :) ...

10hkm

2012. aug. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
én már nem hiszem, hogy valaha is lesz gyerekem.
2012. aug. 12. 15:03
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia! Én voltam az első válaszolód, de írtam még. Sajnálom hogy megjöt, ezért nem érdemes jóstesztelni.

Gondolom nem segít a bajodon, de leírom: az én babám sem fejlődött tovább. Az első uh képem megvan róla, icipici pötty. ÉS valószínűleg aznap fel is adta. Tegnap mondták ki rá hogy már biztosan vége. Már csak meg kell jönnie, egyenlőre itt van még velem.....

Szóval nem monnd hogy soha sem lesz gyereked. Lesz. ÉS nekem is. CSak nem most. Tarts ki, máshogyan ezt nem lehet túlélni. Sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!