Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív volt?

Szerintetek ez pozitív volt?

Figyelt kérdés

[link]

Júni.27.-én teszteltem ezt Clearblue-val.Elhinni sem akartam,mivel orvosilag igazolt,hogy nem lehet gyerekünk.Rá 2 napra ismét lett egy halvány pozitívom.Arról nincs képem.A vége az lett,hogy 3.-án 46 napra megjött.

Szerintetek mennyire megbízható a Clearblue?

Csodák szerintem nincsenek.A férjem spermaszáma 0,én meg PCO-s vagyok.



2012. júl. 11. 22:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hát csinálj másik fajtát!Nekem ez a teszt kb 15x mutatott pozit és nem voltam terhes sajnos.2 éve nem sikerül.És ugyanilyen mint neked!Ha másikfajta is pozi akkpr gartulálok!
2012. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nem gondolom,hogy terhes lennék inkább csak az érdekelt,hogy megbízhatok-e ebben a tesztben.

Pozitív tesztem eddig csak egyszer volt ezen kívül.Egy lombik után,de sajnos terhesség nem lett belőle.

2012. júl. 11. 23:05
 3/28 anonim ***** válasza:
55%
Hát csinálj másik fajtát!Nekem ez a teszt kb 15x mutatott pozit és nem voltam terhes sajnos.2 éve nem sikerül.És ugyanilyen mint neked!Ha másikfajta is pozi akkpr gartulálok!
2012. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Na, az első válaszoló is inkább már alszik:-)


Ha megjött, akkor nagy valószínűséggel nem vagy terhes. Esetleg szedsz valami olyan gyógyszert, ami miatt ál pozitív lehetett az eredmény?

Mostmár hiába csinálsz tesztet.

Egyébként láttam én már karón varjút! Úgyhogy azért a remény ne haljon meg, mert sosem tudhatod...

Sajnálom, és nagyon megértelek! Mi is évekig küzdöttünk a babáért!

2012. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Semmit sem szedek,mivel ez nálunk már nem téma.

Abbahagytunk minden kezelést és örökbe fogadtunk egy kislányt.Elég volt végigcsinálni 5 lombikot.Többet már nem bírtam volna.

2012. júl. 11. 23:19
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont ez az.

Tudod hány olyan ismerősöm van, ahol feladták, örökbe fogadtak, lenyugodtak és azóta az örökbefogadott gyerek mellé megérkezett a meglepi kistesó?

Úgyhogy könnyen lehet, hogy baba volt!

2012. júl. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a helyedben ha elmúlik vennék egy tesztet és megcsinálnám. Ha erős pozitív akkor mennék dokihoz azonnal.

2012. júl. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

A másik teszt is cb? Mert ez nekem inkább negának tűnik. Legalábbis egyszer én is beruháztam ilyenbe, és ugyanígy nézett ki, de az nega volt. Én maradtam a jól bevált olcsó vaterásnál. Amikor babás lettem, határozottan mutatta, nem kellett találgatni.

Amúgy meg valóban azért 100%-ra nem kell kizárni, vannak még csodák.

2012. júl. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Drága, nézd már meg a csomagolást!


[link]


Ezen azt írja akkor vagy terhes, ha ott PLUSZ jel jelenik meg, nem pedig egy sima csík!


Ez negatív!

2012. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Annak írom,aki látja is,amit én,hogy nem kellett forgatni,fény felé tartani,szemet kidülleszteni.Halvány volt,de jól látható.A képen sokkal halványabb,mint az életben.

A másik teszt nem ilyen fajta volt.

2012. júl. 12. 07:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!