Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés lehetett...

Beágyazódási vérzés lehetett a 11- vagy 12. dpo (nem tudom pontosan) és 25. ciklusnapon?

Figyelt kérdés

A wc papíron volt szó szerint 3 tűhegynyi vérpötty, majd a következő alkalommal egyetlen csepp. Piros, de nem élénk. Ez tegnap volt, azóta semmi.

A mindjárt megjön érzés azóta nagyon erős, de bő egy hete érzek fura dolgokat a hasamnál, és a melleim is hol érzékenyebbek, hol nem. Ma pl. megint azok, mintha elnehezültek volna, de a mellbimbóim nem érintettek.

28 és 32 nap közöttiek a ciklusaim egyébként, és nem tartok teljesen kizártnak egy késői tüszőrepit sem.

Csak tapasztalatokat várok, az elméletet én is tudom, százszor utánnaolvastam már.



2012. aug. 4. 09:16
 1/7 anonim válasza:
Én szintén tapasztaltam a mai napon (11.dpo és 25.ciklusnap) egy kisebb pecsételő vérzést (barnásat). Mensiszerű görcseim vannak tegnap óta, a melleim viszont már kevésbé érzékenyek. Szerdára nem várom.
2012. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy vagyok, ahogy az első válaszoló írta. Ma (11.dpo) barnás, rózsaszínes pötty, görcs, szerdára nem várom.
2012. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

1 vagyok

Sajna nekem a mai napon megjött a havim. Remélem ti szerencsésebbek lesztek :)

2012. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lányok, én ma reggel teszteltem egy halvány pozit!!!!!!!:) Olyan nagyon boldog vagyok!!!!!!!:)))))))
2012. aug. 6. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok kismama! Boldog és egészséges babavárást!!
2012. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok, nagyon örülök neked!!!! :)

Nekem még mindig görcsöl a hasam, ma is barnázok, kicsit erősebben, mint tegnap, viszont a cicim már egyáltalán nem fáj. Holnapra nem várom és ezek alapján már biztos, hogy megjön. Majd legközelebb...


2. válaszoló

2012. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulációt! Te hívtál először kismamának:)

A melleim nekem sem mindíg voltak érzékenyek, talán pont a pozi teszt előtt pár nappal múlt el. Na, azóta megint azok, csak már nem a mellbimbóm, hanem az egész:)

Azért szorítok!!!

Ha mégsem jön meg, azért írj egy privit:)

2012. aug. 7. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!