Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor használjam a terhességi...

Mikor használjam a terhességi tesztet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Hali, én már mindenhol elolvastam mikor használhatom leghamarabb, és van ahol azt mondják hogy 14-15 nap, de van ahol azt hogy az elmaradt mensi után 1-2 nappal már használható..? Most akkor ez hogy függ össze? A párommal ma 8 napja, volt a kérdéses aktus, és 2 napja kellett volna megjöjjön. Akkor most mi van :)? Köszi

#terhesség #teszt #hormon #mikor használjam
2012. aug. 5. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
ha pontosak a ciklusaid,akkor a 14.napon van peteérésed,akkor a legegyszerűbb teherbe esni,10 nap minimum a beágyazódás
2012. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 2 napja kellett volna megjönnie akkor 8 nappal ezelőtt elvileg nem lehetett peteérés. Ha igen akkor még nem múlt el nemvárt, mert peteéréstől számolva átlagban 14 nap a mensi persze ez csak az átlag 28 napos ciklusra igaz, nekem például 15 nap volt mindig, de mindenkinek más, ha később volt pé, később van mensi is. A peteérést kellene tudni mikor lehetett nálad. De drukkolok hogy baba legyen.
2012. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában a menzeszhez képest kell tesztelni, de ha konkrét aktust nézünk, mert csak 1 lehetséges alkalom volt, akkor utána kb. 2 héttel érdemes tesztelni. Most hiába késik a menzeszed 2 napja, ha csak 8 napja eshettél teherbe, akkor a teszt még semmit sem fog mutatni. Szóval kb. 1 hét múlva tesztelj, ha addig sem jön meg.
2012. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!