Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben a hónapban 5-én és 22...

Ebben a hónapban 5-én és 22 -én is menstruáltam. Ovukor kezdödött barnázással és ez ment át 22 -ére vérzésbe. Elmentem a dokimhoz aki szerint ez nem menstruáció, szerinte terhes lehetek. Teszteltem ami negatív lett. Volt olyan aki járt már igy?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 16:04
 1/4 anonim válasza:

Nem tudom visszamentél e azóta a nő dokidhoz. Ha negatív a teyzt érdemes tovább viszgálodni

Hormon müködés,esetleg nem e ciszta vagy pcos szindróma,ne adj isten rák. De ha elmúlt a dolog és úgy nézz ki hogy tényleg a havid vt a ludas akkor talán nincs ok az aggodalomra.de szerintem akkor is érdemes elmenned egy teljeskörű kivizsgálásra

Ha a terhességi teszt eredménye rossz,és tényleg babát vársz,akkor gratulálok ;)

2012. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen visszamentem azóta,Hasi Uh,vélemény nem terhes...Röviden el lettem azzal intézve ha még előfordul menjek.Rákszűrés megcsinálva,eredmény egy hónap múlva.Cisztát nem látott,én is a hormonjaimra gondolok,mert eddig mindig 28 napos ciklusaim voltak.Mindig az a mindjárt megjön érzésem van,hasam enyhén fáj,és most kéne elvileg mensiznem ,de sehol semmi...39 évesen nem korai klimaxolnom???
2012. aug. 5. 08:24
 3/4 anonim válasza:
Lehet hogy korai lehet hogy nem ez a szervezetedtől függ. Ha nincs csiszta és semmi rendeleneset nem látott az ultrahangon valószínű hogy nincs baj,bár a rákszűrés eredményét ki kell várni...Ha meg úgy látod keres fel másik nődokit is,hátha az nem rendez le annyival hogy menj vissza ha megint előfordul
2012. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen mindenképpen visszamegyek majd,aztán meglátjuk mi lesz.Köszönöm a válaszod.Szép napot!
2012. aug. 7. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!